Hario Mizudashi Kávovar na prípravu studenej kávy, 600ml

Hario Mizudashi slúži na prípravu studenej kávy, ktorú si ihneď zamilujete. Studená káva si uchováva širšie spektrum chutí, ktoré v horúcej káve nepostrehnete.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Hario
  • Kód produktu: 203393
  • 19,90€

Hario Mizudashi je kanvica určená na prípravu studenej kávy. Ideálna pre tých, ktorí chcú experimentovať a vyskúšať aj iné spôsoby prípravy kávy.

Studená káva si uchováva širšie spektrum chutí, ktoré v horúcej káve nie je možné postrehnúť, pretože káva nepodlieha oxidácii spôsobenej vysokou teplotou vody, vďaka čomu sa vyextrahuje plná chuť a aróma kávových zŕn.

Vyznačuje sa výraznejšou jemnosťou a sladkosťou, nižšou aciditou a horkosťou a má plnšie telo. Vhodná nielen počas horúcich dní. Pridaním ľadových kociek si vyčarujete originálny ľadový nápoj. Mizudashi je jedinečný spôsob prípravy kávy, ktorý si ihneď zamilujete a prekvapíte ním i svoje okolie.

Kávovar sa veľmi ľahko používa a čistí. Vhodný aj do umývačky riadu. Možno ho používať aj na podávanie horúcich nápojov.

Balenie obsahuje 1 kanvicu s praktickým držiakom, odnímateľný vrchnák a znovupoužiteľný integrovaný filter.

Návod na prípravu: Do filtra kávovaru nasypte približne 50 g nahrubo namletej kávy a zalejte studenou vodou. Následne kávovar umiestnite na 8 hodín do chladničky, potom vyberte filter s kávou a nápoj môžete podávať. Do takto pripravenej kávy si pridajte napríklad ľadové kocky a skvelé občerstvenie je na svete.

O výrobcovi kávovarov Hario Mizudashi

Japonská spoločnosť Hario založená v roku 1921 v Tokiu je jedinou fabrikou v krajine, ktorá sa zameriava na dizajn, výrobu a distribúciu teplovzdorného skla. Pôvodne obchodovala s laboratórnym sklom určeným na vedecké účely, neskôr rozšírila svoj sortiment aj o produkty využívané v domácnosti. V súčasnosti spoločnosť ponúka na trh širokú škálu výrobkov potrebných nielen na prípravu kávy, čaju a ostatných nápojov, ale i na varenie. Okrem toho Hario dbá na ochranu životného prostredia a používa vysokokvalitné materiály, vďaka čomu sa jeho produkty vyznačujú bezpečnosťou a dlhou životnosťou.

Vlastnosti produktu Hario Mizudashi Kávovar na prípravu studenej kávy, 600ml

Základné špecifikácie
Farba Hnedá, transparentná
Materiál Sklo, plast
Množstvo kávy 50 g mletej kávy / 5 šálok
Objem 600 ml
Rozmery (Š x V x H) 138 x 208 x 94 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!