Italcaffé Elite Bar 1kg zrnková 3+1

Iba teraz dostanete pri kúpe troch balení Italcaffé Elite Bar štvrté ZADARMO! Je to káva pražená podľa tradičného receptu rodiny Poli v talianskej Ligúrii.
  • 89,97€
    119,96€

Iba teraz dostanete pri kúpe troch balení Italcaffé Elite Bar štvrté ZADARMO!

Akciová ponuka platí len pre nákup na e-shope www.cafepoint.sk do 20.12.2018 alebo do vypredania zásob!

  • Pražená zrnková káva
  • Zmes 100% Arabiky
  • Hmotnosť balenia: 4 kg
  • Káva určená pre pákové a automatické kávovary

Charakteristika kávy Italcaffé Elite Bar

Stredne pražená zrnková káva Italcaffé Elite Bar sa pýši najvyššou kvalitou, pretože pozostáva len z tých najlepších odrôd Arabiky na svete. Je pražená podľa starého tradičného receptu rodiny Poli v talianskej Ligúrii. Vyznačuje sa vyváženou chuťou s jemnými tónmi ovocia, bohatou krémou, nepatrnou aciditou a intenzívnou arómou. V závere prekvapí dlhotrvajúcou a delikátnou dochuťou. Venovaná skutočným odborníkom na kávu.

O pražiarovi kávy Italcaffé Elite Bar

Italcaffé je spoločnosť zameraná na praženie a distribúciu kávy sídliaca v severnej časti Talianska, v okolí mesta La Spezia. Bola založená v roku 1969 a začínala ako tradičná rodinná pražiareň. V súčasnosti vyváža kávu až do 30-tich krajín sveta a preto je populárnou značkou nielen v Taliansku. Využívaním najpokročilejších technológií pri pražení kávy Italcaffé zaručuje 100%-nú kvalitu svojich výrobkov a ponúka zákazníkom kávu, ktorá si uchováva všetky chuťové vlastnosti, potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa. Okrem toho prináša na trh hlavne širokú škálu rôznych vynikajúcich kávových zmesí, ktoré sú zložené len z veľkých a precízne vyberaných kávových zŕn. Italcaffé, to je záruka najvyššej kvality a spokojnosti! Viac o spoločnosti Italcaffé sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!