Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

LYRA Čokoládová tyčinka Vlašský oriešok, 40g

V čokoládovej tyčinke Vlašský oriešok od slovenského výrobcu LYRA sa spája mliečna čokoláda s vlašskými orechmi a to všetko je poliate mliečnou čokoládou.
  • Značka: Lyra
  • Kód produktu: 603207
  • 1,99€

Tajomstvo pravého pôžitku

Lahodná čokoládová tyčinka od slovenského výrobcu LYRA sa príjemne rozplýva na jazyku, čím zaručene podráždi Vaše chuťové poháriky. V jej plnke sa spája mliečna čokoláda s vlašskými orechmi a to všetko je poliate mliečnou čokoládou s obsahom kakaa min. 40%. Z tyčinky netreba odhrýzať, pretože pozostáva zo 4 samostatných kúskov. Pochutnajte si i Vy na tejto vynikajúcej delikatese!

Čokoláda je vyrobená z prémiového kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 40 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: mliečna čokoláda (65%; cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota - obsah kakaovej sušiny min. 40%, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka), plnka [35%; mliečna čokoláda (60%; cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka), pasta z vlašských orechov (40%)].

Výživové údaje produktu LYRA Čokoládová tyčinka Vlašský oriešok na 100g:

Energia:  2438 kJ / 582 kcal
Tuky:  42 g
- z toho NMK*: 21 g
Sacharidy: 41 g
- z toho cukry:  39 g
Vláknina:  3,1 g
Bielkoviny:  9,5 g
Soľ:  0,20 g

* nasýtené mastné kyseliny

O výrobcovi čokoládových tyčiniek LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!