Lyra Tmavá čokoláda Arauca 70%, 90g

Kvalitná tmavá čokoláda LYRA Arauca je jedinečná vďaka svojmu čistému pôvodu - obsahuje až 70% kakaa pochádzajúceho z plantáží regiónu Arauca v Kolumbii.
  • Značka: Lyra
  • Kód produktu: 603195
  • Tento produkt je nedostupný

Čokoláda pre náročných

Táto vysokokvalitná tmavá čokoláda je jedinečná vďaka svojmu čistému pôvodu - obsahuje až 70% kakaa pochádzajúceho z plantáží regiónu Arauca v Kolumbii. Jej chuť oslavuje rôznorodosť kakaa a kultúru jeho pestovania v jednotlivých oblastiach krajiny. Čokoláda sa vyznačuje výraznou arómou a jemnou, mierne horkastou chuťou. Pocíťte záplavu nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda je vyrobená z kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 90 g. Ručne vyrobená čokoláda na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota, trstinový cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín. Obsah kakaovej sušiny: min. 70%.

Výživové údaje produktu Lyra Tmavá čokoláda Arauca 70% na 100g:

Energia:  2472 kJ / 590 kcal
Tuky:  42 g
- z toho NMK*:  25 g
Sacharidy:  45 g
- z toho cukry:  29 g
Vláknina:  10 g
Bielkoviny:  7 g
Soľ:  0 g

* nasýtené mastné kyseliny

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!