Melitta Molino Mlynček, čierno-červený

Elektrický mlynček na kávu Melitta Molino je ideálny najmä pre domácnosti. Ponúka až 17 rôznych stupňov pomletia; od extra jemného po veľmi hrubý stupeň.
  • Značka: Melitta
  • Kód produktu: 240079
  • Tento produkt je nedostupný

Vychutnajte si jedinečné potešenie z arómy čerstvo pomletých kávových zŕn!

Štýlový elektrický mlynček na kávu Melitta Molino od renomovaného nemeckého výrobcu je ideálny najmä pre domácnosti. Kompaktný dizajn z neho robí dokonalý doplnok do kuchyne, pričom sa perfektne hodí k akémukoľvek typu kávovaru.

Či už máte chuť na tradičné espresso, lahodnú filtrovanú alebo osvedčenú zalievanú kávu, tento mlynček pomelie kávové zrná presne podľa Vašich predstáv. Vďaka nemu si vždy pripravíte dokonalú šálku kávy!

Mlynček sa počas mletia nešmýka po povrchu, a to vďaka gumovým nožičkám.


Kávička pomletá na 17 spôsobov

Mlynček ponúka až 17 rôznych stupňov pomletia; od extra jemného (1) na klasické espresso po veľmi hrubý stupeň (17) na kávičku z French pressu. Závisí už len na Vašich chuťových preferenciách.


Individuálny počet šálok

Mlynček je vybavený špeciálnym otočným ovládačom určeným na presné nastavenie počtu šálok (2-14). Vďaka tomu Vám mlynček namelie len požadované množstvo kávových zŕn. Ovládač sa nachádza na prednej časti mlynčeka a je decentne lemovaný výraznou červenou farbou.


Profesionálne mletie

Melitta Molino melie kávové zrná ako profesionál! Nastavením vzdialenosti medzi dvoma oceľovými mlecími diskami sa dosiahne rovnomerné mletie zŕn. Konštrukcia a výkonný motor mlynčeka zaručujú dokonalé výsledky mletia za každých okolností. Okrem toho sa pýši i nízkou spotrebou energie.


200g zrnkovej kávy

Zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou 200 g má priehľadné odnímateľné plastové veko, ktoré bráni vypadávaniu kávových zŕn počas mletia.


Jednoduché čistenie

Jednotlivé časti mlynčeka sú odnímateľné pre rýchle a ľahké vyčistenie. Vybrať ručne môžete nádobku na mletú kávu, veko zásobníka na zrnkovú kávu či mlecie koliesko.


Automatické vypnutie

Mlynček sa zapína stlačením tlačidla na prednej časti pod otočným ovládačom. Akonáhle sa proces mletia kávových zŕn ukončí, mlynček sa automaticky vypne.


Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi elektrického mlynčeka Melitta Molino

Melitta je nemecká spoločnosť zameraná nielen na výrobu rozličných kávových filtrov a prekvapkávačov na kávu, ale aj plnoautomatických kávovarov a ich príslušenstva. Okrem toho ponúka na trh aj vynikajúcu praženú kávu. Firma bola založená v roku 1908 Melittou Bentz, ktorá vynašla prvý kávový filter, čím spôsobila revolúciu vo svete kávy. Plnoautomatické kávovary tejto značky sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, moderným, prepracovaným dizajnom a v neposlednom rade Vám vedia vyčarovať ten najúžasnejši pôžitok z kávy. Okrem toho Melitta® Barista TS Smart®, Barista T Smart® a CI Touch® sú prvé automatické kávovary na svete, ktoré boli ocenené medzinárodnou značkou pod názvom Quiet Mark pre mimoriadne tichú prípravu kávy. Melitta, to je vášnivý expert na kávu!

Vlastnosti produktu Melitta Molino Mlynček, čierno-červený

Základné špecifikácie
Farba Čierna
Hmotnosť 1,57 kg
Povrchový materiál Plast
Rozmery (Š x V x H) 95 x 255 x 165 mm
Funkcie
Automatické vypnutie Áno
Nastaviteľný počet šálok Áno (2-14 šálok)
Nastaviteľný stupeň pomletia Áno (17 stupňov)
Technické špecifikácie
Príkon 100 W
Zásobník na zrnkovú kávu Na 200 g

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!