Simon Lévelt Rooibos Classic čaj, 20ks

Simon Lévelt Rooibos Classic čaj v nálevových vreckách. Pochádza z Južnej Afriky. Vyznačuje sa príjemnou vôňou a sladkou chuťou. Neobsahuje kofeín.
  • Značka: Simon Lévelt
  • Kód produktu: 145083
  • Tento produkt je nedostupný

Dobrá nálada ukrytá v šálke čaju.

Čaj rooibos pochádzajúci z Južnej Afriky sa vyznačuje príjemnou vôňou a sladkou chuťou. Má hrejivé účinky, neobsahuje kofeín a takmer žiadne taníny. Je vhodný pre deti i tehotné ženy. 100% bio.

Hmotnosť balenia: 35 g. Počet nálevových vrecúšok: 20. Hmotnosť 1 nálevového vrecúška: 1,75 g.

Návod na prípravu: vložte 1 čajové vrecúško do šálky o objeme cca 2 dl, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať približne 3 minúty. Čaj môžete ochutiť medom alebo cukrom.

O výrobcovi čajov Simon Lévelt

Simon Lévelt je známa holandská spoločnosť zameraná na praženie tej najkvalitnejšej kávy a produkciu tých najlepších čajov. Na trhu pôsobí už takmer 200 rokov a svojich zákazníkov si získala aj za hranicami krajiny, predovšetkým v Belgicku. Simon Lévelt prikladá obrovský dôraz na ochranu životného prostredia a trvalo udržateľný rozvoj a preto spolupracuje s takými organizáciami ako UTZ, Rainforest Alliance či Fairtrade. Ochutnajte i Vy čaje z rôznych kútov sveta so zárukou poctivého, organického produktu!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!