Pridať do obľúbených

Jeeves & Jericho Čierny čaj English Breakfast, 15ks

Výrobca: Jeeves & Jericho

Jeeves & Jericho Čierny čaj English Breakfast je exkluzívna zmes čajov - Assam, Ceylon, Kenyan a Darjeeling pochádzajúca z najlepších čajových záhrad.

Viac detailov

Cena

7,99 € s DPH

Na sklade 14 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Výnimočný pôžitok ukrytý v šálke čaju

Čierny čaj English Breakfast v pyramídových vreckách*. Exkluzívna zmes čajov - Assam, Ceylon, Kenyan a Darjeeling.

Táto lahodná a bohatá čajová zmes pochádzajúca z najlepších čajových záhrad sa vyznačuje príjemnou sladovou sladkosťou a plným telom. Vďaka prirodzenému obsahu kofeínu Vám dodá energiu a zaručí perfektné naladenie do nového dňa.

Zloženie: zmes čiernych čajov - Assam, Ceylon, Kenyan a Darjeeling. Zodpovedne vyberané v Indii, Srí Lanke a Afrike.

Hmotnosť balenia: 45 g. Počet pyramídových vrecúšok: 15. Hmotnosť 1 pyramídového vrecúška: 3 g. Miešané a balené vo Veľkej Británii.

Návod na prípravu: vložte 1 čajové vrecúško do šálky, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 4-5 minút. Čaj je najlepší v kombinácii s cukrom a mliekom.

* pyramídové čajové vrecká neobsahujú plasty a sú 100% biodegradovateľné. Zaručujú plnohodnotné vylúhovanie čaju, vďaka čomu nápoj nestráca na kvalite a je porovnateľný s akýmkoľvek prémiovým sypaným čajom.

O výrobcovi čajov Jeeves & Jericho

Jeeves & Jericho je mladá nezávislá britská remeselnícka čajová spoločnosť so sídlom v známom meste Oxford, ktorej poslaním je sprístupniť výtvarné umenie výroby čaju každému. Inšpiruje ju nielen samotný čaj, ale predovšetkým jeho príbeh od bohatej a fascinujúcej histórie po širokú škálu metód zberu a spracovania. Základným kameňom tejto firmy je zabezpečenie sociálne- a enviromentálne-etického priemyslu, čo sa snažia dosiahnuť spravodlivými cenami voči poľnohospodárom a zberačom čaju.

Vyžiadať cenovú ponuku

Jeeves & Jericho Čierny čaj English Breakfast, 15ks

Jeeves & Jericho Čierny čaj English Breakfast, 15ks

Zo sveta kávy

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Naše putovanie za kávovými dobrodružstvami pokračuje. Tentokrát sa z kolísky kávy presúvame do Strednej Ameriky, kde navštívime sedem regiónov, ktorých káva sa preslávila na celom svete. Počas...

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Naša cesta okolo sveta kávy pokračuje a tento krát sa z Talianska presúvame tam, kde začal príbeh kávy - do Afriky. Až 12% svetovej produkcie kávy je dopestovanej práve v tejto krajine. Naším sprievodcom...

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Z ďalekej Ázie sa presúvame do Talianska, krajiny, v ktorej síce kávu nepestujú, no napriek tomu patrí jednoznačne medzi kávové veľmoci! Práve táto krajina priniesla svetu mnoho objavov a inovácií...

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Práve dnes vyrážame, spolu s vami, na výlet okolo kávového sveta!