Pridať do obľúbených

Jeeves & Jericho Zelený čaj China Jasmine, 15ks

Výrobca: Jeeves & Jericho

Jeeves & Jericho Zelený čaj China Jasmine je exkluzívna zmes zeleného čaju a kvetov jazmínu. Vyznačuje sa čírou farbou a jemnou, delikátnou arómou.

Viac detailov

Cena

7,99 € s DPH

Na sklade 1 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Výnimočný pôžitok ukrytý v šálke čaju

Zelený čaj v pyramídových vreckách*. Exkluzívna zmes zeleného čaju a kvetov jazmínu.

China Jasmine alebo Mo Li Hua Cha ('Biely Kráľ') je vysoko cenený zelený čaj pozostávajúci z lístkov zeleného čaju a jazmínových kvetov. Vyznačuje sa čírou farbou, jemnou, delikátnou arómou a sviežou, výraznou chuťou s intenzívnymi kvetinovými tónmi. Čaj, ktorý sa jednoznačne stane súčasťou Vášho ranného rituálu!

Zloženie: zelený čaj, kvety jazmínu. Čaj obsahuje kofeín. Zodpovedne vyberané v provincii Fujian v Číne.

Hmotnosť balenia: 30 g. Počet pyramídových vrecúšok: 15. Hmotnosť 1 pyramídového vrecúška: 2 g. Miešané a balené vo Veľkej Británii.

Návod na prípravu: vložte 1 čajové vrecúško do šálky, zalejte vodou o teplote 80 stupňov Celzia a nechajte lúhovať 2 minúty.

* pyramídové čajové vrecká neobsahujú plasty a sú 100% biodegradovateľné. Zaručujú plnohodnotné vylúhovanie čaju, vďaka čomu nápoj nestráca na kvalite a je porovnateľný s akýmkoľvek prémiovým sypaným čajom.

O výrobcovi čajov Jeeves & Jericho

Jeeves & Jericho je mladá nezávislá britská remeselnícka čajová spoločnosť so sídlom v známom meste Oxford, ktorej poslaním je sprístupniť výtvarné umenie výroby čaju každému. Inšpiruje ju nielen samotný čaj, ale predovšetkým jeho príbeh od bohatej a fascinujúcej histórie po širokú škálu metód zberu a spracovania. Základným kameňom tejto firmy je zabezpečenie sociálne- a enviromentálne-etického priemyslu, čo sa snažia dosiahnuť spravodlivými cenami voči poľnohospodárom a zberačom čaju.

Vyžiadať cenovú ponuku

Jeeves & Jericho Zelený čaj China Jasmine, 15ks

Jeeves & Jericho Zelený čaj China Jasmine, 15ks

Zo sveta kávy

Cafetravel - Výlet za kávou do Južnej Ameriky a na okolité ostrovy.

Cafetravel - Výlet za kávou do Južnej Ameriky a na okolité ostrovy.

Naša cesta po mape kávového sveta pokračuje smerom na juh, presnejšie do Južnej Ameriky, kde môžeme nájsť bohatú históriu kávy a jedny z najväčších kávových plantáží na svete. Južnou Amerikou a okolitými...

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Naše putovanie za kávovými dobrodružstvami pokračuje. Tentokrát sa z kolísky kávy presúvame do Strednej Ameriky, kde navštívime sedem regiónov, ktorých káva sa preslávila na celom svete. Počas...

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Naša cesta okolo sveta kávy pokračuje a tento krát sa z Talianska presúvame tam, kde začal príbeh kávy - do Afriky. Až 12% svetovej produkcie kávy je dopestovanej práve v tejto krajine. Naším sprievodcom...

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Z ďalekej Ázie sa presúvame do Talianska, krajiny, v ktorej síce kávu nepestujú, no napriek tomu patrí jednoznačne medzi kávové veľmoci! Práve táto krajina priniesla svetu mnoho objavov a inovácií...