Iba online

Pridať do obľúbených

Lucaffé Classic 2x1kg, zrnková káva

Na sklade 5 ks

Viac ako 5ks

Výrobca: Lucaffé

100419

Zrnková káva Lucaffé Classic teraz vo zvýhodnenom balení po 2 kg! Jedná sa o vynikajúcu zmes odrôd Arabiky s malým percentom Robusty. Má príjemne sladkú chuť.

Viac detailov

Cena

-5.2168%

41,98 € s DPH

39,79 € s DPH

Keby ste produkty v balení kupovali samostatne,
zaplatili by ste 41,98 €

Detaily

  • Pražená zrnková káva
  • Zmes Arabiky (80%) a Robusty (20%)
  • Hmotnosť balenia: 2 kg
  • Káva určená pre pákové a automatické kávovary

Charakteristika kávy Lucaffé Classic

Pražená zrnková káva Lucaffé Classic je ako stvorená pre milovníkov kvalitného espressa. Jedná sa o vynikajúcu zmes odrôd Arabiky s malým percentom Robusty. Vyznačuje sa príjemne sladkou chuťou, stredne hustou krémou orieškovohnedej farby, veľkorysým, mäkkým telom a úžasnou arómou. Keďže má vyšší obsah kofeínu, je skôr vhodná k raňajkám. Lucaffé Classic skrátka ponúka všetko, čím má byť charakteristické pravé talianske espresso.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Lucaffé Classic

Za úspechom spoločnosti Venturelli a značky Lucaffé stojí najmä jej zakladateľ Gian Luca Venturelli, ktorý sa aktívne zapája aj do výberu kávy na plantážach, jej miešania, praženia či vytvárania grafiky a dizajnu obalov. Spoločnosť sa sústreďuje predovšetkým na výrobu kávových PODov, vďaka ktorým sa odlišuje od konkurencie. Jedinečné vlastnosti firmy ako odborné znalosti, neustála ponuka noviniek a vysoká kvalita kávy prispievajú k tomu, že v súčasnosti Lucaffé patrí medzi najvýznamnejších pražiarov kávy v severnom Taliansku. Svojich priaznivcov si získala nielen vďaka svojej vášni pre kávu, ale aj prostredníctvom originálneho a kreatívneho loga predstavujúceho sympatického jamajského zberača kávy Lucaffé. Obraz malého chlapíka je ľahko zapamätateľný a jeho varianty sa používajú na označenie mnohých vynikajúcich kávových zmesí. Viac o značke Lucaffé sa môžete dozvedieť tu.

Obsah balenia

Vyžiadať cenovú ponuku

Lucaffé Classic 2x1kg, zrnková káva

Lucaffé Classic 2x1kg, zrnková káva