Pridať do obľúbených

Bialetti Moka Express Anniversary, 3 porcie

Výrobca: Bialetti

Bialetti Moka Express Anniversary je limitovaná edícia moka kávovaru s vakom v dizajne tzv. DOODLE ART venovaná výročiu prvého Bialetti Moka Express kávovaru.

Viac detailov

Cena

-30.0601%

49,90 € s DPH

34,90 € s DPH

Na sklade 16 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Intenzívny pôžitok z kávy

V roku 2023 oslavuje legendárna talianska spoločnosť Bialetti 90 rokov od svojho prvého Moka Expressu. K tejto príležitosti ponúka unikátnu limitovanú edíciu pod názvom Anniversary pozostávajúcu z moka kávovarovu a dizajnového vaku Bialetti, ktorých dizajn je inšpirovaný tzv. DOODLE ART vytvorený  Samom Coxom, známym ako Mr Doodle.

Bialetti Moka Express Anniversary slúži na prípravu 3 porcií tradičného talianskeho espressa. Je vyrobený z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomicky tvarovaná rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Kávovar si zároveň uchováva obvyklý osemuholníkový tvar pre perfektne pripravený šálok kávy. Ako stvorený pre tých, ktorí obľubujú dokonalú chuť espressa a limitovaný moderný dizajn obrazcov, ktoré vytvárajú súvislú kresbu.

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaBiela, čierna
MateriálPotravinársky hliník, plast
Objem nádoby na vodu1,5 dl vody / 3 šálky kávy
Množstvo kávy14 g
Typ varnej doskyPlynová, elektrická, sklokeramická

Vyžiadať cenovú ponuku

Bialetti Moka Express Anniversary, 3 porcie

Bialetti Moka Express Anniversary, 3 porcie

Zo sveta kávy

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Orechové krémy sa stali v posledným rokoch obľúbenou pochúťkou všetkých čo vyznávajú zdravý životný štýl.

Exkluzívna kolekcia Bialetti x Dolce&Gabbana

Exkluzívna kolekcia Bialetti x Dolce&Gabbana

Dva veľké symboly Made in Italy štýlu sa spojili za účelom oslavy tradičného talianskeho kávového rituálu. 

Festivalové Leto Cafepoint 

Festivalové Leto Cafepoint 

Novinka: Cafepoint Single Collection Vietnam Lam Dong Queen Size

Novinka: Cafepoint Single Collection Vietnam Lam Dong Queen Size