Iba online

Pridať do obľúbených

Graef Kávovar na filtrovanú kávu FK412 termo, čierny

Na objednávku do 7 dní

Výrobca: Graef

262343

Graef Kávovar dokáže pripraviť 8-12 šálok filtrovanej kávy do termo nádoby z nehrdzavejúcej ocele pre extra dlhý pôžitok z kávy.

Viac detailov

Cena

79,99 € s DPH

Vypredané

Detaily

Nezameniteľná chuť každého zrnka!

Graef FK412 od renomovaného nemeckého výrobcu Graef je štýlový kávovar určený na prípravu prvotriednej filtrovanej kávy. Vďaka svojmu kompaktnému, nadčasovému dizajnu a robustnej technológií sa veľmi rýchlo stane pýchou každej modernej domácnosti, kde sa káva vychutnáva vo veľkom.

Kávovar je vybavený niekoľkými funkciami a príslušenstvom, ktoré uľahčia prípravu kávy aj začiatočníkom. Odnímateľný otočný lievik so zarážkami na odkvapkávanie uľahčuje plnenie filtra mletou kávou. Veľká sparovacia hlava slúžiaca na rovnomerné navlhčenie kávy spolu s funkciou predsparenia zaručia optimálne rozvinutie chutí bez nežiadúcej horkosti.

Kávovar dokáže pripraviť 8-12 šálok kávy do dvojplášťovej termo nádoby z nehrdzavejúcej ocele, spolu s funkciou udržiavania teploty si tak môžete vychutnať extra dlhý pôžitok z kávy.

S automatickou funkciou na zastavenie prekvapkávania po odobratí sklenenej nádoby a funkciou vypnutia je celý proces prípravy kávy bezpečný bez nechceného pretečenia.

Jednoducho sa ovláda pomocou jedného tlačidla: spínačom na zapnutie/vypnutie stroja.

Nádrž na vodu je vybavená praktickým indikátorom hladiny vody, uzavretá elegantným plastovým krytom s nerezovým dekorom.

Jednoduchá príprava filtrovanej kávy v modernej podobe

O výrobcovi elektrického mlynčeka Graef

Už viac ako 100 rokov a 4 generácie vyrába rodinná spoločnosť Graef vysokokvalitné elektrické spotrebiče s označením "Made in Germany". Okrem profesionálnych krájačov pre gastronómiu a mäsiarstvo, spoločnosť Graef prináša na trh aj vysokokvalitné pákové kávovary a  mlynčeky na kávu. Výrobky spoločnosti sa pýšia povestnou kvalitou, dokonalou funkčnosťou a nezameniteľným, originálnym dizajnom. Už viac ako 40 rokov spoločnosť Graef v manufaktúre v Arnsbergu pri výrobe dôsledne používa len tie najkvalitnejšie materiály. Vysoké štandardy kvality, dokonalej funkčnosti, príkladnej bezpečnosti a vybraného dizajnu spoločnosti Graef sa od roku 2009 uplatňujú aj na celý rad ďalších kuchynských spotrebičov, aby ich používanie bolo skutočným potešením.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaČierna
MateriálNerezová oceľ, plast
Objem nádoby na vodu1 l
Rozmery (Š x V x H)170 x 345 x 270 mm
Hmotnosť2,44 kg
Kávový filter1 x 4

Vyžiadať cenovú ponuku

Graef Kávovar na filtrovanú kávu FK412 termo, čierny

Graef Kávovar na filtrovanú kávu FK412 termo, čierny

Zo sveta kávy

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Ste ten typ, čo si kávu vychutnáva pomaly a sústredene, alebo ju skôr rýchlo "hodíte do seba" a bežíte ďalej? Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, možno vás prekvapia niektoré rekordy a...

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Svet kávy je fascinujúci a plný prekvapení. Od rekordných šálok až po národy, kde je káva doslova národným nápojom,ponorme sa spolu do tohto sveta a objavme jeho najzaujímavejšie rekordy a...

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Vianoce nám klepu na dvere a s nimi prichádza čas radosti, lásky a, samozrejme, darčekov. Nech už patríte medzi kávových nadšencov, gurmánov, alebo milovníkov objavovania nových chuťových...

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Orechové krémy sa stali v posledným rokoch obľúbenou pochúťkou všetkých čo vyznávajú zdravý životný štýl.