Iba online

Pridať do obľúbených

Graef Kávovar na filtrovanú kávu FK502 s časovačom, čierny

Na objednávku do 7 dní

Výrobca: Graef

262344

Graef Kávovar na prípravu filtrovanej kávy má kompaktný dizajn s robustnou technológiou a jednoduchým ovládaním spolu s časovačom na nastavenie presného času prípravy kávy.

Viac detailov

Cena

69,99 € s DPH

Vypredané

Detaily

Nezameniteľná chuť každého zrnka!

Graef FK502 od renomovaného nemeckého výrobcu Graef je štýlový kávovar určený na prípravu prvotriednej filtrovanej kávy. Vďaka svojmu kompaktnému, nadčasovému dizajnu a robustnej technológií sa veľmi rýchlo stane pýchou každej modernej domácnosti, kde sa káva vychutnáva vo veľkom.

Kávovar je vybavený niekoľkými funkciami a príslušenstvom, ktoré uľahčia prípravu kávy aj začiatočníkom. Odnímateľný otočný lievik so zarážkami na odkvapkávanie uľahčuje plnenie filtra mletou kávou. Veľká sparovacia hlava slúžiaca na rovnomerné navlhčenie kávy a funkcia predsparenia zaručia optimálne rozvinutie chutí bez nežiadúcej horkosti.

Kávovar dokáže pripraviť 10-15 šálok kávy do sklenenej nádoby, spolu s funkciou udržiavania teploty si tak môžete vychutnať extra dlhý pôžitok z kávy.

Vďaka časovaču s LCD displejom je možné dopredu nastaviť presný čas prípravy kávy a navyše s automatickou funkciou na zastavenie prekvapkávania po odobratí sklenenej nádoby a funkciou vypnutia je celý proces prípravy kávy bezpečný bez nechceného pretečenia.

Nádrž na vodu je vybavená praktickým indikátorom hladiny vody, uzavretá elegantným plastovým krytom s nerezovým dekorom.

Jednoduchá príprava filtrovanej kávy v modernej podobe

O výrobcovi elektrického mlynčeka Graef

Už viac ako 100 rokov a 4 generácie vyrába rodinná spoločnosť Graef vysokokvalitné elektrické spotrebiče s označením "Made in Germany". Okrem profesionálnych krájačov pre gastronómiu a mäsiarstvo, spoločnosť Graef prináša na trh aj vysokokvalitné pákové kávovary a  mlynčeky na kávu. Výrobky spoločnosti sa pýšia povestnou kvalitou, dokonalou funkčnosťou a nezameniteľným, originálnym dizajnom. Už viac ako 40 rokov spoločnosť Graef v manufaktúre v Arnsbergu pri výrobe dôsledne používa len tie najkvalitnejšie materiály. Vysoké štandardy kvality, dokonalej funkčnosti, príkladnej bezpečnosti a vybraného dizajnu spoločnosti Graef sa od roku 2009 uplatňujú aj na celý rad ďalších kuchynských spotrebičov, aby ich používanie bolo skutočným potešením.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaČierna
MateriálSklo, plast
Objem1,25 l
Rozmery (Š x V x H)170 x 345 x 270 mm
Hmotnosť2,2 kg
Príkon1000 W
Kávový filter1 x 4

Vyžiadať cenovú ponuku

Graef Kávovar na filtrovanú kávu FK502 s časovačom, čierny

Graef Kávovar na filtrovanú kávu FK502 s časovačom, čierny

Zo sveta kávy

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Ste ten typ, čo si kávu vychutnáva pomaly a sústredene, alebo ju skôr rýchlo "hodíte do seba" a bežíte ďalej? Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, možno vás prekvapia niektoré rekordy a...

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Svet kávy je fascinujúci a plný prekvapení. Od rekordných šálok až po národy, kde je káva doslova národným nápojom,ponorme sa spolu do tohto sveta a objavme jeho najzaujímavejšie rekordy a...

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Vianoce nám klepu na dvere a s nimi prichádza čas radosti, lásky a, samozrejme, darčekov. Nech už patríte medzi kávových nadšencov, gurmánov, alebo milovníkov objavovania nových chuťových...

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Orechové krémy sa stali v posledným rokoch obľúbenou pochúťkou všetkých čo vyznávajú zdravý životný štýl.