Pridať do obľúbených

Bialetti Moka Express Dolce&Gabbana, 3 porcie

Výrobca: Bialetti

Dva veľké symboly Made in Italy štýlu sa spojili za účelom vytvorenia jedinečného a exkluzívneho produktu Moka Express Bialetti Dolce&Gabbana. 

Viac detailov

Cena

80,00 € s DPH

Na sklade 2 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Bialetti a Dolce&Gabbana spoločne oslavujú taliansky kávový rituál. Kávovar Moka Express, vytvorený v roku 1933 na základe nápadu Alfonsa Bialettiho, bol vždy nespornou ikonou talianskeho štýlu. Dnes sa v exkluzívnej edícii Dolce&Gabbana stáva Moka Express poctou umeleckému remeslu, krajine a jedinečným farbám Sicílie tak, že obnovuje dekoratívne motívy sicílskeho povozu: folklórneho prvku ostrova, ktorý so svojimi tradíciami bol vždy v srdci estetiky Dolce&Gabbana. Moka Express Bialetti Dolce&Gabbana premení kávový rituál na oslavu štýlu a zdvojnásobí tak talianske potešenie.   

Taliansko-sť

Dva veľké symboly Made in Italy štýlu sa spojili za účelom vytvorenia jedinečného a exkluzívneho produktu: Moka Express Bialetti Dolce&Gabbana. Ikonický Moka Express kávovar, ktorý premenil umenie prípravy kávy na taliansku tradíciu tvorenú vôňami a zmyslami, umocňuje teraz krása prvkov inšpirovaných dekorom Sicílskeho povozu. V skutočnosti je Sicília so svojimi jedinečnými výhľadmi, chuťami a farbami zdrojom inšpirácie pre značku Dolce&Gabbana od samého začiatku.

Kreativita

Folklórne prvky ostrova, ako je aj spomínaný Sicílsky povoz ťahaný koňmi, boli vždy jadrom estetického štýlu produkcie Dolce&Gabbana, pretože tieto dekoratívne motívy šikovne preniesli do svojich odevov, doplnkov a teraz aj do originálneho kávovaru Moka Express Bialetti. A tak, ako každý outfit Dolce&Gabbana skrýva tajomstvá remeselnej zručnosti, v ktorom ruky odborníkov vytvárajú jedinečnosť, tak aj každý kávovar Moka Express Bialetti nesie svoj vlastný príbeh kvality, tradície, inovácie a predovšetkým vášne.

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaČervená, vzor
MateriálPotravinársky hliník, plast
Objem nádoby na vodu1,5 dl vody / 3 šálky kávy
Množstvo kávy14 g
Typ varnej doskyPlynová, elektrická, sklokeramická

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Vyžiadať cenovú ponuku

Bialetti Moka Express Dolce&Gabbana, 3 porcie

Bialetti Moka Express Dolce&Gabbana, 3 porcie

Zo sveta kávy

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Ste ten typ, čo si kávu vychutnáva pomaly a sústredene, alebo ju skôr rýchlo "hodíte do seba" a bežíte ďalej? Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, možno vás prekvapia niektoré rekordy a...

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Svet kávy je fascinujúci a plný prekvapení. Od rekordných šálok až po národy, kde je káva doslova národným nápojom,ponorme sa spolu do tohto sveta a objavme jeho najzaujímavejšie rekordy a...

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Vianoce nám klepu na dvere a s nimi prichádza čas radosti, lásky a, samozrejme, darčekov. Nech už patríte medzi kávových nadšencov, gurmánov, alebo milovníkov objavovania nových chuťových...

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Orechové krémy sa stali v posledným rokoch obľúbenou pochúťkou všetkých čo vyznávajú zdravý životný štýl.