Pridať do obľúbených

Bialetti Moka Induzione čierny, 4 porcie

Výrobca: Bialetti

Bialetti Moka Induzione čierny na 4 porcie predstavuje výnimočné spojenie dvoch kovov. Jedná sa o štýlovú a šikovnú moka kanvičku, ktorá oživí nejednu kuchyňu.

Viac detailov

Cena

44,90 € s DPH

Na sklade 4 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Symfónia tradície a inovácie

Tento moka kávovar od popredného talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu 4 porcií lahodného talianskeho espressa. Od svojich ostatných "súrodencov" sa odlišuje predovšetkým tým, že jeho nádobka na vodu nie je vyrobená z hliníka, ale z nerezovej ocele, čím sa tento kávovar stáva vhodným aj pre indukčné varné dosky. Okrem toho sa táto nádobka vyznačuje robustnejším tvarom a 2-vrstvovým dnom, vďaka čomu dochádza k lepšej distribúcii tepla. Ergonomicky tvarovaná silikónová rukoväť zaručuje pohodlnú manipuláciu a je mäkká na dotyk.
Bialetti Moka Induzione predstavuje výnimočné spojenie dvoch kovov. A nielen to. Nádobka na vodu so zaoblenými hranami vytvára s osemuholníkovým hliníkovým telom čiernej farby štýlovú a šikovnú moka kanvičku, ktorá oživí nejednu kuchyňu. Harmónia tradície a inovácie prinášajúca neobyčajný pôžitok z pitia kávy.

Nie je vhodný do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaČierna, strieborná, sivá
MateriálHliník, nerezová oceľ, silikón
Objem nádoby na vodu2 dl vody / 4 šálky kávy
Množstvo kávy28 g
Typ varnej doskyPlynová, elektrická, sklokeramická, indukčná

Vyžiadať cenovú ponuku

Bialetti Moka Induzione čierny, 4 porcie

Bialetti Moka Induzione čierny, 4 porcie