Pridať do obľúbených

Cafepoint Pistácie v mliečnej čokoláde, 180g

Výrobca: Cafepoint

Cafepoint Pistácie máčané v delikátnej v mliečnej čokoláde, ktorá je vyrobená z kakaa s označením Fino de Aroma. Orechový pôžitok, ktorý si zamilujete!

Viac detailov

Cena

6,49 € s DPH

Na sklade 37 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Neodolateľné chrumkavé potešenie

Kvalitné pistácie máčané v delikátnej mliečnej čokoláde, ktorá sa úžasne roztápa na jazyku. Sú výborné samotné alebo ako sladkosť ku Vašej obľúbenej kávičke, vďaka čomu objavíte nový rozmer chutí. Orechový pôžitok, ktorý si zamilujete!

Čokoláda je vyrobená z prémiového kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Pistácie sú orechy oválneho tvaru rastúce na stromoch, ktoré môžu dosiahnuť výšku až 10 metrov. Pôvodne pochádzajú z oblastí Blízkeho Východu a Strednej Ázie. Pistácie sa konzumujú čerstvé, pražené alebo ako ingrediencia do rozličných pokrmov (zmrzlina, lokum, atď.). Vyznačujú sa vysokým obsahom nenasýtených mastných kyselín, bielkovín, rôznych minerálnych látok a vitamínov.

Hmotnosť balenia: 180 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: mliečna čokoláda (85%; cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, sušené mlieko, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka), pražené pistácie (15%). Obsah kakaovej sušiny v mliečnej čokoláde: min. 32%. Výrobok môže obsahovať stopy lepku a rôznych druhov orechov.

Čokoládové dražé od Cafepointu sa najviac hodí vtedy, keď Vás prepadne chuť na sladké alebo si chcete len tak pomaškrtiť. Okrem toho vie byť hodnotným darčekom či chrumkavým pohostením pre Vašich najbližších a rovnako tiež dokáže spríjemniť chvíle pri voňavej kávičke alebo čaji. Či už orechy, kakaové bôby alebo kávové zrná máčané v rôznych druhoch čokolády, každý si príde na svoje.

Na 100 g produktu:

Energia:   2340 kJ / 560 kcal
Tuky:   35 g
- z toho NMK*:   16 g
Sacharidy:   52 g
- z toho cukry:   47 g
Vláknina:   3 g
Bielkoviny:   8 g
Soľ:   0 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

Cafepoint Pistácie v mliečnej čokoláde, 180g

Cafepoint Pistácie v mliečnej čokoláde, 180g

Zo sveta kávy

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Cafetravel - Putovanie po Strednej Amerike

Naše putovanie za kávovými dobrodružstvami pokračuje. Tentokrát sa z kolísky kávy presúvame do Strednej Ameriky, kde navštívime sedem regiónov, ktorých káva sa preslávila na celom svete. Počas...

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Naša cesta okolo sveta kávy pokračuje a tento krát sa z Talianska presúvame tam, kde začal príbeh kávy - do Afriky. Až 12% svetovej produkcie kávy je dopestovanej práve v tejto krajine. Naším sprievodcom...

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Z ďalekej Ázie sa presúvame do Talianska, krajiny, v ktorej síce kávu nepestujú, no napriek tomu patrí jednoznačne medzi kávové veľmoci! Práve táto krajina priniesla svetu mnoho objavov a inovácií...

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Práve dnes vyrážame, spolu s vami, na výlet okolo kávového sveta!