Pridať do obľúbených

LYRA Maximum Best, 200g

Výrobca: Lyra

LYRA Maximum Best je zmes vynikajúcich mandlí, orieškov a physalis máčaných v kvalitnej čokoláde. Určite uspokojí vašu túžbu po výnimočnom gurmánskom zážitku.

Viac detailov

Cena

-20.016%

12,49 € s DPH

9,99 € s DPH

Na sklade 26 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Delikatesa, ktorá podráždi Vaše zmysly

Exkluzívna zmes vynikajúcich mandlí, orieškov a physalis máčaných v čokoláde od slovenského výrobcu LYRA určite uspokojí vašu túžbu po výnimočnom gurmánskom zážitku. V balení môžete nájsť mandle v slanom karamele a mliečnej karamelovej čokoláde, lieskovce v bielej čokoláde s višňami a horkej čokoláde a physalis v mliečnej čokoláde. Sú výborné samotné alebo ako sladkosť ku Vašej obľúbenej kávičke, vďaka čomu objavíte nový rozmer chutí. LYRA Maximum Best je venovaná všetkým milovníkom vycibrených pôžitkov!

Čokoláda je vyrobená z prémiového kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 200 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: horká čokoláda (9,05%; kakaová hmota - obsah kakaovej sušiny min. 54%, cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín), mliečna čokoláda (55,35%; kakaová hmota - obsah kakaovej sušiny min. 32-40%, cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, emulgátor: sójový lecitín), aróma: prírodná vanilka), biela čokoláda (8,76%; obsah kakaovej sušiny min. 32%, cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, emulgátor: sójový lecitín), aróma: prírodná vanilka), lieskovce (11,38%), mandle (9,72%), physalis (4,9%), lyofilizované višne (0,77%), karamelizovaný cukor.

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia:  2355 kJ / 563 kcal
Tuky:  38 g
- z toho NMK*: 18 g
Sacharidy: 46 g
- z toho cukry:  38 g
Vláknina:  5,2 g
Bielkoviny:  8,4 g
Soľ:  0,09 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

LYRA Maximum Best, 200g

LYRA Maximum Best, 200g