Pridať do obľúbených

LYRA ONé orechy v čokoláde so slaným karamelom, 100g

Výrobca: Lyra

LYRA ONé sú chrumkavo upražené, výberové lieskovce z oblasti Piemontu zaliate v delikátnej bielej čokoláde s posypom z jedinečného slaného karamelu.

Viac detailov

Cena

5,49 € s DPH

Na sklade 25 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Vzrušujúce čokoládové to, no ....ONé pokušenie.

Tieto chrumkavo upražené, výberové lieskovce z oblasti Piemontu zaliate v bielej čokoláde, ktorej chuť umocňuje posyp zo slaného karamelu sú výborné samotné alebo ako sladkosť ku Vašej obľúbenej kávičke. Skvelá chuť orechov sa tak spája s vysokokvalitnou čokoládou, čo vytvára záplavu nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí.

Lieskovce sú orechy guľovitého tvaru, ktoré rastú na kríku pod názvom lieska obyčajná. Jej pôvodnou domovinou je pravdepodobne Turecko, ktoré je zároveň aj najväčším producentom týchto orechov na svete. Okrem neho vyniká pestovaním lieskovcov i Taliansko a najmä región Piemont. Lieskovce z tejto oblasti sa vyznačujú vysokou kvalitou, jemnou, delikátnou chuťou, úžasnou chrumkavosťou a nižším obsahom nasýtených mastných kyselín. V potravinárstve majú široké využitie, napr. pri výrobe čokolád, trufflí, praliniek alebo nutelly. Majú preukázané pozitívne účinky na zdravie: pôsobia ako antidepresívum či podporujú činnosť čriev.

Hmotnosť balenia: 100 g. 

Zloženie: biela čokoláda (60%) - cukor, kakaové maslo, sušený slaný karamel (odtučnené sušené mlieko, srvátka, cukor, maslo, soľ ), odtučnené sušené mlieko, srvátka, mliečny tuk, soľ; emulgátor: slnečnicový lecitín, prírodná vanilková aróma; lieskové orechy z oblasti Piemontu (40%). Výrobok môže obsahovať stopy iných druhov orechov a sóje. 

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia: 2422 kJ / 583 kcal
Tuky:  44 g
- z toho NMK*:  15 g
Sacharidy:  37 g
- z toho cukry:  33 g
Vláknina: 3,5 g
Bielkoviny: 10,6 g
Soľ:  0,3 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

LYRA ONé orechy v čokoláde so slaným karamelom, 100g

LYRA ONé orechy v čokoláde so slaným karamelom, 100g

Zo sveta kávy

Objavte čokolády novej generácie.

Objavte čokolády novej generácie.

Kávopedia: Akú kávu pijú Taliani?

Kávopedia: Akú kávu pijú Taliani?

Talianske kaviarne predajú denne priemerne 230 šálok kávy. Ktorý druh je však najobľúbenejší?

Cafepoint recepty: Tiramisu

Cafepoint recepty: Tiramisu

Kávopedia: Prečo je talianska káva taká obľúbená?

Kávopedia: Prečo je talianska káva taká obľúbená?