Pridať do obľúbených

Kambukka Olympus Thermo Mug Enchanted Forest, 300ml

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Výrobca: Kambukka

Termohrnček Kambukka Olympus Enchanted Forest dokáže uchovať Váš obľúbený nápoj teplý 5 hodín a studený 11 hodín. Je vybavený viečkom s prepínacím mechanizmom.

Viac detailov

Cena

28,90 € s DPH

Vypredané

Detaily

Vyjadri svoj smäd!

Kambukka Olympus je štýlový termohrnček venovaný všetkým aktívnym a enviromentálne založeným ľuďom. Umožňuje vychutnať si rozličné nápoje cestou do práce/školy bez toho, aby došlo k Vášmu obliatiu či popáleniu, a to vďaka jeho 100%-nej odolnosti voči presiaknutiu. Kedykoľvek sa neho môžete spoľahnúť - poskytne Vám horúcu kávu pre podanie vyššieho výkonu v práci alebo ľadový nápoj po náročnom fyzickom tréningu. Kambukka Olympus dokáže uchovať Váš obľúbený nápoj teplý 6 hodín a studený 11 hodín.

Termohrnček je vybavený praktickým viečkom s prepínacím mechanizmom, ktoré perfektne spája logiku a jednoduchosť: stačí stlačiť ikonku pohára a napiť sa; stlačením ikonky zámku sa pohár opätovne zatvorí.

Rovnako zaujímavá je aj patentovaná technológia Snapclean®. Vďaka nej budete mať istotu, že pri čistení Vášho termohrnčeka nezostane vo vrchnáku ani kvapka zvyšného nápoja. Stačí stlačiť a ťahaním vybrať vnútorný mechanizmus veka. Vrchnák môžete umývať aj v umývačke riadu a je rezistentný voči vysokým teplotám. Navyše, pre ešte väčší zážitok z pitia majú všetky fľaše a termohrnčeky značky Kambukka univerzálne vrchnáky, takže ich bez obáv môžete navzájom medzi sebou kombinovať.

Termohrnček Kambukka Olympus o objeme 300 ml je vhodný na uchovanie a podávanie filtrovanej kávy, latte macchiata, cappuccina, chai latte, čaju alebo ľadových nápojov.

Ďalšie výhody termohrnčeka Kambukka Olympus:

  • moderný, nadčasový dizajn
  • určený pre všetky druhy horúcich a studených nápojov
  • telo termohrnčeka vyrobené z vysokokvalitnej nerezovej ocele
  • vákuová izolácia
  • protišmykové dno pre lepšiu stabilitu
  • jednoduchý na údržbu
  • dlhoročná životnosť a funkčnosť
  • šetrný k životnému prostrediu
  • bez obsahu BPA

O výrobcovi termopohárov Kambukka

Kambukka je inovatívna belgická spoločnosť, ktorá sa zaoberá návrhom, výrobou, distribúciou a predajom trendových fľašiek a pohárov. Sú určené predovšetkým pre aktívne žijúcich ľudí. Jednoducho sa používajú a vďaka tomu sa veľmi rýchlo stávajú neoddeliteľnou súčasťou bežného života. Perfektne nahrádzajú jednorazové plastové fľaše a poháre na kávu, pričom ich možno používať dlhé roky, pýšia sa nadčasovým, štýlovým dizajnom a vďaka širokému spektru veľkostí a objemov splnia nároky každého zákazníka. Zažívajte aj Vy každý deň s výrobkami značky Kambukka viac dobrodružstva a akcie!

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaTyrkysová
MateriálNerezová oceľ, plast, silikón
Objem300 ml
Výška136 mm s vrchnákom; 116 mm bez vrchnáka
Šírka71 mm

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Vyžiadať cenovú ponuku

Kambukka Olympus Thermo Mug Enchanted Forest, 300ml

Kambukka Olympus Thermo Mug Enchanted Forest, 300ml

Zo sveta kávy

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Ste ten typ, čo si kávu vychutnáva pomaly a sústredene, alebo ju skôr rýchlo "hodíte do seba" a bežíte ďalej? Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, možno vás prekvapia niektoré rekordy a...

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Svet kávy je fascinujúci a plný prekvapení. Od rekordných šálok až po národy, kde je káva doslova národným nápojom,ponorme sa spolu do tohto sveta a objavme jeho najzaujímavejšie rekordy a...

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Vianoce nám klepu na dvere a s nimi prichádza čas radosti, lásky a, samozrejme, darčekov. Nech už patríte medzi kávových nadšencov, gurmánov, alebo milovníkov objavovania nových chuťových...

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Orechové krémy sa stali v posledným rokoch obľúbenou pochúťkou všetkých čo vyznávajú zdravý životný štýl.