Pridať do obľúbených

Vlčie Nochino RUBY Bitter & Sweet, 500ml nealko aperitív

Výrobca: Vlčie

Nealkoholický aperitív Vlčie Nochino RUBY Bitter & Sweet má prijemne sladkú líkérovú chuť so zaujimávou horkosťou a výraznými tónmi spojenia 15 druhov bylín.

Viac detailov

Cena

24,90 € s DPH

Na sklade 3 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Pre tých, ktorí radi skúšajú nové veci

Nochino RUBY Bitter & Sweet je prvý slovenský nealkoholický aperitív (0% promile) od slovenskej firmy Vlčie.

Spojenie 15 druhov bylín, korenia v podobe vanilky a škorice spolu s príjemne sladkou likérovou chuťou predstavuje kombináciu chutí v nealkoholickom likéri. Túto chuť dotvárajú tóny granátového jablka a lesného ovocia so zaujímavou horkosťou citrusových plodov ako grepová a citrónová kôra.  Skvele sa hodí v kombinácií s tonikom, sódou alebo ako prísada do miešaných nápojov.

Objem: 500 ml. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: granátové jablko, brusnica, arónia, cukor, chinín, grep, ruža jedlá - lupene, pomaranč, archangelika lekárska, sečuánske korenie, palina pravá, citrón, tymián, badián, horec žltý, kolový orech, šalvia lekárska, semená koriandru, sladké drievko, káva, nechtík lekársky, škorica, klinčeky, aníz, muškátový orech, morská soľ, mleté čili, hydrogénuhličitan sodný, tanín z gaštanového dreva a tary, jablčný ocot, karobová šťava, kyselina citrónová, sorban draselný.

O výrobcovi nealko aperitívu Nochino RUBY Bitter & Sweet Vlčie

Vlčie je mladá, rýchlo rastúca slovenská firma nachádzajúca sa v Národnom parku Poloniny. Firma sa venuje ručnej výrobe domácich sirupov na prírodnej báze. 
Podporujú miestnych farmárov vďaka ktorým prinášajú skutočnú chuť čerstvého ovocia pretavenú do jedinečných kombinácii sirupov, ktoré vyrábajú vždy v najvyššej kvalite z čerstvého ovocia.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Zo sveta kávy

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Ste ten typ, čo si kávu vychutnáva pomaly a sústredene, alebo ju skôr rýchlo "hodíte do seba" a bežíte ďalej? Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, možno vás prekvapia niektoré rekordy a...

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Svet kávy je fascinujúci a plný prekvapení. Od rekordných šálok až po národy, kde je káva doslova národným nápojom,ponorme sa spolu do tohto sveta a objavme jeho najzaujímavejšie rekordy a...

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Vianoce nám klepu na dvere a s nimi prichádza čas radosti, lásky a, samozrejme, darčekov. Nech už patríte medzi kávových nadšencov, gurmánov, alebo milovníkov objavovania nových chuťových...

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Orechové krémy sa stali v posledným rokoch obľúbenou pochúťkou všetkých čo vyznávajú zdravý životný štýl.