Pridať do obľúbených

Vlčie Nochino RUBY Bitter & Sweet, 500ml nealko aperitív

Výrobca: Vlčie

Nealkoholický aperitív Vlčie Nochino RUBY Bitter & Sweet má prijemne sladkú líkérovú chuť so zaujimávou horkosťou a výraznými tónmi spojenia 15 druhov bylín.

Viac detailov

Cena

24,90 € s DPH

Na sklade 7 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Pre tých, ktorí radi skúšajú nové veci

Nochino RUBY Bitter & Sweet je prvý slovenský nealkoholický aperitív (0% promile) od slovenskej firmy Vlčie.

Spojenie 15 druhov bylín, korenia v podobe vanilky a škorice spolu s príjemne sladkou likérovou chuťou predstavuje kombináciu chutí v nealkoholickom likéri. Túto chuť dotvárajú tóny granátového jablka a lesného ovocia so zaujímavou horkosťou citrusových plodov ako grepová a citrónová kôra.  Skvele sa hodí v kombinácií s tonikom, sódou alebo ako prísada do miešaných nápojov.

Objem: 500 ml. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: granátové jablko, brusnica, arónia, cukor, chinín, grep, ruža jedlá - lupene, pomaranč, archangelika lekárska, sečuánske korenie, palina pravá, citrón, tymián, badián, horec žltý, kolový orech, šalvia lekárska, semená koriandru, sladké drievko, káva, nechtík lekársky, škorica, klinčeky, aníz, muškátový orech, morská soľ, mleté čili, hydrogénuhličitan sodný, tanín z gaštanového dreva a tary, jablčný ocot, karobová šťava, kyselina citrónová, sorban draselný.

O výrobcovi nealko aperitívu Nochino RUBY Bitter & Sweet Vlčie

Vlčie je mladá, rýchlo rastúca slovenská firma nachádzajúca sa v Národnom parku Poloniny. Firma sa venuje ručnej výrobe domácich sirupov na prírodnej báze. 
Podporujú miestnych farmárov vďaka ktorým prinášajú skutočnú chuť čerstvého ovocia pretavenú do jedinečných kombinácii sirupov, ktoré vyrábajú vždy v najvyššej kvalite z čerstvého ovocia.

Zo sveta kávy

Káva v kocke: Otestujte svoje vedomosti!

Káva v kocke: Otestujte svoje vedomosti!

Séria článkov Káva v kocke je na konci a my sme si pre Vás pripravili záverečný kvíz. Otestujte svoje kávové vedomosti a po získaní aspoň 6 správnych odpovedí na Vás čaká darček!

Káva v kocke: Moderné kávové nápoje

Káva v kocke: Moderné kávové nápoje

Séria článkov Káva v kocke končí. Dnes vám prinesieme článok o novodobých prípravach kávy ako napríklad French Press alebo Chemex. Už tento týždeň sa môžete tešiť na kvíz kde na konci môžete...

Káva v kocke: Tradičné kávové nápoje

Káva v kocke: Tradičné kávové nápoje

Káva je jedným z najobľúbenejších a najrozšírenejších nápojov na svete. Od klasickej šálky čiernej kávy až po trendy latte a cappuccino. V najnovšom článku preskúmame tradičné kávové nápoje,...

Káva v kocke: Pestovanie kávy a spracovanie

Káva v kocke: Pestovanie kávy a spracovanie

Káva je jedným z najpopulárnejších nápojov na svete, to určite všetci vieme a preto milióny ľudí na celom svete začínajú svoj deň so šálkou kávy. No už ste sa niekedy zamysleli nad tým, ako sa...