Tmavá čokoláda Mexico 66%, 70g

Cafepoint Tmavá čokoláda Mexico 66% má horko-sladký charakter s drevitými a korenistými tónmi. Pocíťte atmosféru mayskej, toltéckej a aztéckej kultúry!
  • Značka: Cafepoint
  • Kód produktu: 603084
  • Tento produkt je nedostupný

Delikátne potešenie, ktoré Vám pohladí dušu.

Vysokokvalitná tabuľková tmavá čokoláda od Cafepointu. Jedná sa o odrodovú čokoládu z Mexika, ktoré v súčasnosti vyprodukuje menej ako 2% z celosvetovej produkcie kakaa. Pokladá sa za prvú krajinu, v ktorej sa začali pestovať kakaové bôby. Originálna čokoláda z Mexika je v chuti pomerne intenzívna a kyslastá, avšak vysoko cenená. Tá tradičná sa používa predovšetkým ako ingrediencia do rôznych sladkých pokrmov a nápojov.

Čokoláda má horko-sladký charakter. Najskôr prekvapí nepatrne kyslastou chuťou, v ktorej sa postupne rozvinú korenisté a drevité tóny, zavŕšené dotykom sladkého drievka. Zaručí Vám skutočný labužnícky pôžitok. Navyše je posypaná kúskami rozličného lyofilizovaného (mrazom sušeného) ovocia, ktoré si zachovávajú svoju chuť, farbu, arómu i výživové látky. Vďaka tomu dodávajú čokoláde osviežujúce tóny. Pocíťte atmosféru mayskej, toltéckej a aztéckej kultúry už po prvom zahryznutí!

Hmotnosť balenia: 70 g. Ručne vyrobená čokoláda na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota Mexico, cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka, lyofilizované ovocie: jahody, maliny, kiwi, čierne ríbezle, mango. Obsah kakaovej sušiny: min. 66%. Čokoláda vyrobená najmä z odrody kakaovníka Forastero. Môže obsahovať stopy mlieka.

Výživové údaje produktu Cafepoint Tmavá čokoláda Mexico 66% na 100g:

Energia:   829 kJ / 197 kcal
Tuky:   49,5 g
- z toho NMK*:   29,7 g
Sacharidy:   47,4 g
- z toho cukry:   42,6 g
Vláknina:   17,4 g
Bielkoviny:   10,5 g
Soľ:   0,01 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!