Vintage Teas Regional Teas Čierny čaj Kandy, 50g

Vintage Teas Regional Teas Kandy je sypaný čierny čaj pochádzajúci z rovnomenného regiónu na Srí Lanke. Pestuje sa podľa prísnych ekologických noriem.
  • Značka: Vintage Teas
  • Kód produktu: 145068
  • Tento produkt je nedostupný

Čarovná sila prírody, ktorá Vás postaví na nohy.

Cejlónsky čierny čaj sypaný, ručne zbieraný. Hmotnosť balenia: 50 g.

Vychutnajte si tento unikátny čaj, ktorý pochádza z regiónu Kandy na Srí Lanke. Jedná sa o silný tmavý čaj, ktorý Vás okamžite vzpruží.

Návod na prípravu: čaj nasypte do hrnca, zalejte vriacou vodou a varte 3-6 minút. Následne čaj sceďte a podávajte. Môžete ho ochutiť mliekom a/alebo cukrom. Na 1,5 dl vody zvyčajne prislúcha cca 1 čajová lyžička sypaného čaju a vynikajúcim pomocníkom pri jeho príprave je čajové sitko.

Vintage Teas Regional teas je vzácna kolekcia kvalitných čiernych čajov, ktoré pochádzajú z rôznych oblastí na Srí Lanke. Sú ručne zbierané a vyznačujú sa prírodnou, delikátnou chuťou, ktorá Vás povzbudí. Pestujú sa podľa prísnych ekologických noriem, čo dáva týmto čajom punc čistého organického produktu.

O výrobcovi čajov Vintage Teas

Vintage Teas je jeden z najväčších exportérov čaju na Srí Lanke. Ich čaje sú známe veľmi jemnou chuťou a zložením, pričom využívajú špičkové vybavenie na prípravu tých najkvalitnejších aromatických čajových zmesí. Avšak tu ich práca nekončí. Každý produkt je individuálne zabalený a poslaný ku klientovi.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!