Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Cremesso Papua New Guinea, 16x6g

Mletá káva Cremesso Papua New Guinea sa vyznačuje ľahkou arómou s náznakom karamelu a bohatou krémou. Má smotanovú a nádherne jemnú chuť s pikantnými tónmi.
  • Značka: Cremesso
  • Kód produktu: 172245
  • 6,39€

Limitovaná edícia!

  • Pražená mletá káva v kapsuliach
  • Odrodová 100% Arabika z Papui Novej Guinei
  • Obsah balenia: 16 kapsúl
  • Hmotnosť 1 kapsule: 6 g
  • Odporúčaný objem kávy v šálke: 50 ml
  • Kapsule určené pre systém kávovarov Cremesso - 100% kompatibilné

Charakteristika kávy Cremesso Papua New Guinea

Praženú mletú kávu Cremesso Papua New Guinea predstavuje odrodová 100%-ná Arabika pod názvom Bourbon. Pestuje sa v centrálnej časti ostrovného štátu Papua Nová Guinea v nadmorskej výške 1700 až 2000 m. Jej zber prebieha ručne, po ktorom nasleduje tradičné mokré spracovanie, výsledkom čoho je skutočne vynikajúca káva. Vďaka stredne jemnému praženiu sa vyznačuje ľahkou arómou s náznakom karamelu a bohatou krémou. Má smotanovú a nádherne jemnú chuť s pikantnými tónmi, lahodnou ovocnou aciditou a príjemnou sladkosťou. V dlhotrvajúcej dochuti možno pocítiť nádych korenia a tmavých bobúľ. Ideálna na prípravu klasického talianskeho espressa, ktoré Vám zaručí maximálny pôžitok. Káva je ihneď po zomletí vákuovo uzatvorená do plastovej kapsule tak, aby si dokázala zachovať svoju chuť, arómu a kvalitu až do momentu použitia.

O výrobcovi kávových kapsúl Cremesso

Cremesso je švajčiarska spoločnosť zameraná na ponuku širokého spektra kávových a čajových kapsúl, im kompatibilných kapsulových kávovarov a ich príslušenstva. Firma dbá nielen na vysokú kvalitu svojich produktov, ale aj na trvalú udržateľnosť. Patrí medzi držiteľov certifikátu UTZ, čo je organizácia zaručujúca ekologické pestovanie plodín spojené so zodpovedným prístupom k miestnym farmárom. Okrem toho Cremesso kapsule neobsahujú hliník, vyrábajú sa z polypropylénu a perfektne chránia unikátnu arómu každej kávovej zmesi až do okamihu spotreby. Zaujímavosťou je i to, že táto spoločnosť ako prvá uviedla na trh kapsulový kávovar na čaj. Cremesso, to je dokonalý pôžitok bez kompromisov!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!