Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
info@cafepoint.sk
Cafepoint klub
Káva do firmy a kancelárie
Moja objednávka
Academy of Coffee
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Akcie
Aktuálny newsletter
Top ponuka
Výhodné balenia
Káva pre učiteľov
Novinky
Half-caf menej kofeínová káva
Rastlinné "mlieka"
Z ELIXÍR - slovenský zázvorový nápoj
Cold Brew Cascara - chuť leta
Káva s prírodným jódom
IODEX
,
Raw tyčinky
Automatické kávovary NIVONA
Matcha&Ube
Krówky s pridaným jódom
Zrnková káva
100% Arabika
Espresso zmesi
Najobľúbenejšie kávy
Výhodné balenia
Talianska káva
Exkluzívna káva
100% Robusta
50g vzorky káv
Kávy zo Strednej Ameriky
,
Kávy z Južnej Ameriky
,
Kávy z Afriky
,
Kávy z Ázie
,
Blendy - Arabika&Robusta
Káva
Káva na espresso
Káva na filter
Bezkofeínová káva
Výberová káva
Káva ako darček
Degustačné balenia
Kávové SETy
Množstevné zľavy
Darčekové balenia
Mletá káva
Espresso
,
Moka / Filter
,
Ochutená káva
Kapsule, PODs
Nespresso kompatibilné
,
PODs
Instantná káva
Kávovary
Moka
Hliníkové kávovary
,
Nerezové kávovary
,
Kombinované kávovary
,
Príslušenstvo
Kávovary na COLD BREW
Alternatívna príprava kávy
Kávovary
,
Papierové filtre
,
Káva na filter
Mlynčeky na kávu
French Press
Automatické kávovary
CUBE
,
SÉRIA 5
,
SÉRIA 6
,
SÉRIA 7
,
SÉRIA 7000
,
SÉRIA 8000
,
SÉRIA 9000
,
PRE OFFICE
Baristické pomôcky
Tampery - utláčatká na kávu
,
Konvičky na mlieko
,
Váhy na kávu
,
Ostatný sortiment
Chémia
Doplnky
Čaj
Porciovaný čaj
TE Luxury
,
TE Gourmet
,
Meridiani
Sypaný čaj
Meridiani
Chai Latte
Matcha
Doplnky na prípravu
Šťavnatý čaj
Cascara - čaj z kávovníkových šupiek
Sirupy
Maison Routin
Do kávy
Ľadový čaj
Čokoláda
Tabuľková čokoláda
Čokoládové dražé
Tyčinky
Porciovaná horúca čokoláda
Extra
Mixit
Créme Boule
,
Čokoláda
,
Mixitella
,
Italian Bakery
,
Chrumkavé ovocie
,
Müsli a Granola
Ginger SHOT
Raw tyčinky s prírodným jódom
Ovocné nátierky
Nochino - nealko aperitív
Ovsené sušienky
Kancelária
Výhodné sety
Doplnky
Blog o káve
Budúcnosť kávy? Batch Brew patrí medzi jej najväčšie trendy.
Zrnková káva, základ dokonalej šálky kávy, ak je kvalitný produkt a príprava
Káva a šport: Ako môže kofeín zlepšiť športový výkon?
Bezkofeínová káva s chuťou bez kompromisov pre každého
Aká káva je najlepšia? Nie je to len o značke, ale o kvalite, príprave a chuti
Cascara – poklad kávového sveta, ktorý chutí skvele aj ako cold brew
MÁME VÍŤAZOV! SÚŤAŽ Darčekobranie! Zapojte sa do 31.12.2025 aj VY!
Cold Brew - ľadová káva inak
Osviežujúci ľadový čaj so sirupom Maison Routin
Objavte Vynikajúce Chute Cafepoint Peru Washed
Káva z Brazílie: Kráľovná svetovej kávy
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Káva
Káva
, Strana 10
Káva na espresso
Káva na filter
Bezkofeínová káva
Výberová káva
Káva ako darček
Degustačné balenia
Kávové SETy
Množstevné zľavy
Darčekové balenia
Mletá káva
Kapsule, PODs
Instantná káva
Najpredávanejšie
Cafepoint Bolivia Yungas SHB EP zrnková káva 500g
Skladom
Kód:
001082
21,99 €
131,94 €
–20 %
Cafepoint Ciao Palermo zrnková káva 6x1kg
Skladom
Kód:
001229
Pôvodne:
131,94 €
(–20 %)
104,90 €
Cafepoint Burundi Bujumbura Washed zrnková káva 250g
Skladom
Kód:
001087
11,49 €
Cafepoint Dominican republic Barahona AAA zrnková káva 250g
Skladom
Kód:
001112
11,49 €
Cafepoint Brasil Santos NY2 zrnková káva 250g
Skladom
Kód:
001086
10,99 €
155,96 €
–25 %
Cafepoint Ethiopia Sidamo Grade zrnková káva 4x1kg
Skladom
Kód:
099914
Pôvodne:
155,96 €
(–25 %)
116,90 €
147,96 €
–25 %
Cafepoint Colombia Medellin Supremo 18 zrnková káva 4x1kg
Skladom
Kód:
099916
Pôvodne:
147,96 €
(–25 %)
110,90 €
147,96 €
–25 %
Cafepoint Brasil Santos NY2 zrnková káva 4x1kg
Skladom
Kód:
099917
Pôvodne:
147,96 €
(–25 %)
110,90 €
Cafepoint Indonesia Bali DP zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 ks)
Kód:
099990
38,99 €
114,97 €
–22 %
Cafepoint Single Collection Set Najobľúbenejšie kávy zrnková káva 3x1kg
Skladom
Kód:
001265
Pôvodne:
114,97 €
(–22 %)
88,90 €
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
249
položiek celkom
Výpis produktov
Akcia
65,80 €
–10 %
Dobrá Kávička Stovka zrnková káva 2x1kg
Skladom
58,99 €
Jednotková cena:
29,50 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001222
Dobrá Kávička Stovka zrnková káva 500g
Skladom
(>5 ks)
17,90 €
Jednotková cena:
35,80 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001182
Akcia
122,60 €
–15 %
Dobrá Kávička zrnková káva 4x1kg
Skladom
103,99 €
Jednotková cena:
26 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001224
Akcia
34,46 €
–15 %
Dobrá Kávička zrnková káva 4x250g
Skladom
29,29 €
Jednotková cena:
7,32 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001225
Akcia
65,60 €
–15 %
Dobrá Kávička zrnková káva 4x500g
Skladom
(3 ks)
55,69 €
Jednotková cena:
13,92 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001612
Italcaffé 100% Arabica kapsule pre Nespresso, 10x5g
Skladom
(>5 ks)
4,19 €
Jednotková cena:
83,80 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001198
Tip
Italcaffé Aroma Bar zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 ks)
17,99 €
Jednotková cena:
17,99 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001184
Akcia
56,97 €
–12 %
Italcaffé Aroma Bar zrnková káva 3x1kg
Skladom
(>5 ks)
49,90 €
Jednotková cena:
16,63 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001678
Italcaffé Aroma Espresso zrnková káva 1kg
Skladom
17,99 €
Jednotková cena:
17,99 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001185
Italcaffé Classica mletá káva 250g
Skladom
6,49 €
Jednotková cena:
25,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001538
Italcaffé Crema Oro mletá káva 250g
Skladom
(>5 ks)
6,49 €
Jednotková cena:
25,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001186
Italcaffé DEC bezkofeínové kapsule pre Nespresso, 10x5g
Skladom
(>5 ks)
4,19 €
Jednotková cena:
83,80 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001201
Tip
Italcaffé Dolce Crema zrnková káva 1kg
Skladom
24,99 €
Jednotková cena:
24,99 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001187
Akcia
74,97 €
–12 %
Italcaffé Dolce Crema zrnková káva 3x1kg
Skladom
65,90 €
Jednotková cena:
21,97 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001681
Italcaffé Elite Bar zrnková káva 1kg
Skladom
35,99 €
Jednotková cena:
35,99 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001189
Akcia
107,97 €
–12 %
Italcaffé Elite Bar zrnková káva 3x1kg
Skladom
94,99 €
Jednotková cena:
31,66 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001685
Italcaffé Espresso Casa mletá káva 250g
Skladom
6,49 €
Jednotková cena:
25,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001191
Tip
Italcaffé Excelso zrnková káva 1kg
Skladom
32,99 €
Jednotková cena:
32,99 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001192
Akcia
98,97 €
–12 %
Italcaffé Excelso zrnková káva 3x1kg
Skladom
(4 ks)
86,99 €
Jednotková cena:
29 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001684
Italcaffé GOLD kapsule pre Nespresso, 10x5g
Skladom
4,19 €
Jednotková cena:
83,80 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001202
Italcaffé Gran Crema zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 ks)
28,99 €
Jednotková cena:
28,99 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001194
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 21 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 10 z 12.
1
10
12
249
položiek celkom
Hore
Rýchle doručenie
Objednávky vybavíme bez čakania.
Káva pre firmy
Prispôsobená chutiam vašich zamestnancov.
Prémiové zrná
Starostlivo vyberané pre špičkovú kvalitu.
Chuť sveta v šálke
Objavte chute z celého sveta.