Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
info@cafepoint.sk
Cafepoint klub
Káva do firmy a kancelárie
Moja objednávka
Academy of Coffee
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Akcie
Aktuálny newsletter
Top ponuka
Výhodné balenia
Káva pre učiteľov
Novinky
Half-caf menej kofeínová káva
Rastlinné "mlieka"
Z ELIXÍR - slovenský zázvorový nápoj
Cold Brew Cascara - chuť leta
Káva s prírodným jódom
IODEX
,
Raw tyčinky
Automatické kávovary NIVONA
Matcha&Ube
Krówky s pridaným jódom
Zrnková káva
100% Arabika
Espresso zmesi
Najobľúbenejšie kávy
Výhodné balenia
Talianska káva
Exkluzívna káva
100% Robusta
50g vzorky káv
Kávy zo Strednej Ameriky
,
Kávy z Južnej Ameriky
,
Kávy z Afriky
,
Kávy z Ázie
,
Blendy - Arabika&Robusta
Káva
Káva na espresso
Káva na filter
Bezkofeínová káva
Výberová káva
Káva ako darček
Degustačné balenia
Kávové SETy
Množstevné zľavy
Darčekové balenia
Mletá káva
Espresso
,
Moka / Filter
,
Ochutená káva
Kapsule, PODs
Nespresso kompatibilné
,
PODs
Instantná káva
Kávovary
Moka
Hliníkové kávovary
,
Nerezové kávovary
,
Kombinované kávovary
,
Príslušenstvo
Kávovary na COLD BREW
Alternatívna príprava kávy
Kávovary
,
Papierové filtre
,
Káva na filter
Mlynčeky na kávu
French Press
Automatické kávovary
CUBE
,
SÉRIA 5
,
SÉRIA 6
,
SÉRIA 7
,
SÉRIA 7000
,
SÉRIA 8000
,
SÉRIA 9000
,
PRE OFFICE
Baristické pomôcky
Tampery - utláčatká na kávu
,
Konvičky na mlieko
,
Váhy na kávu
,
Ostatný sortiment
Chémia
Doplnky
Čaj
Porciovaný čaj
TE Luxury
,
TE Gourmet
,
Meridiani
Sypaný čaj
Meridiani
Chai Latte
Matcha
Doplnky na prípravu
Šťavnatý čaj
Cascara - čaj z kávovníkových šupiek
Sirupy
Maison Routin
Do kávy
Ľadový čaj
Čokoláda
Tabuľková čokoláda
Čokoládové dražé
Tyčinky
Porciovaná horúca čokoláda
Extra
Mixit
Créme Boule
,
Čokoláda
,
Mixitella
,
Italian Bakery
,
Chrumkavé ovocie
,
Müsli a Granola
Ginger SHOT
Raw tyčinky s prírodným jódom
Ovocné nátierky
Nochino - nealko aperitív
Ovsené sušienky
Kancelária
Výhodné sety
Doplnky
Blog o káve
Budúcnosť kávy? Batch Brew patrí medzi jej najväčšie trendy.
Zrnková káva, základ dokonalej šálky kávy, ak je kvalitný produkt a príprava
Káva a šport: Ako môže kofeín zlepšiť športový výkon?
Bezkofeínová káva s chuťou bez kompromisov pre každého
Aká káva je najlepšia? Nie je to len o značke, ale o kvalite, príprave a chuti
Cascara – poklad kávového sveta, ktorý chutí skvele aj ako cold brew
MÁME VÍŤAZOV! SÚŤAŽ Darčekobranie! Zapojte sa do 31.12.2025 aj VY!
Cold Brew - ľadová káva inak
Osviežujúci ľadový čaj so sirupom Maison Routin
Objavte Vynikajúce Chute Cafepoint Peru Washed
Káva z Brazílie: Kráľovná svetovej kávy
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Čokoláda
/
Tabuľková čokoláda
Tabuľková čokoláda
Najpredávanejšie
Blanxart tmavá 72% tabuľková čokoláda s malinami a acai, 75g
Skladom
Kód:
CP00043
4,50 €
Blanxart Origins CONGO 82%, odrodová tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
Kód:
CP00046
4,90 €
Blanxart Origins BRASIL 76%, odrodová tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
Kód:
CP00045
4,90 €
Blanxart Origins PERÚ 77%, odrodová tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
(2 ks)
Kód:
099927
4,90 €
Lyra Creamy Matcha Raspberry, tabuľková čokoláda, 80g
Skladom
(4 ks)
Kód:
001391
5,30 €
Lyra Creamy Milk Pistachio, tabuľková čokoláda, 80g
Skladom
(4 ks)
Kód:
001390
4,90 €
Lyra Tyčinka Matcha Malina, 30g
Skladom
(1 ks)
Kód:
001399
2,09 €
Blanxart tmavá ECO 99% tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
Kód:
CP00042
4,50 €
Blanxart tmavá 85% tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
(2 ks)
Kód:
CP00041
4,50 €
Blanxart Origins PERÚ 100%, odrodová tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
Kód:
CP00049
4,90 €
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
23
položiek celkom
Výpis produktov
Blanxart biela tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
4,50 €
Jednotková cena:
60 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099928
Blanxart mliečna tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
(5 ks)
4,50 €
Jednotková cena:
60 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
CP00039
Blanxart Origins BRASIL 76%, odrodová tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
4,90 €
Jednotková cena:
65,33 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
CP00045
Blanxart Origins CONGO 82%, odrodová tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
4,90 €
Jednotková cena:
65,33 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
CP00046
Blanxart Origins CONGO 91%, odrodová tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
(1 ks)
4,90 €
Jednotková cena:
65,33 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
CP00048
Blanxart Origins GUAYAQUIL 95%, odrodová tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
4,90 €
Jednotková cena:
65,33 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
CP00047
Blanxart Origins NICARAGUA 85%, odrodová tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
4,90 €
Jednotková cena:
65,33 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
CP00044
Blanxart Origins PERÚ 100%, odrodová tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
4,90 €
Jednotková cena:
65,33 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
CP00049
Blanxart Origins PERÚ 77%, odrodová tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
(2 ks)
4,90 €
Jednotková cena:
65,33 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099927
Blanxart tmavá 72% tabuľková čokoláda s malinami a acai, 75g
Skladom
4,50 €
Jednotková cena:
60 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
CP00043
Blanxart tmavá 75% tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
4,50 €
Jednotková cena:
60 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
CP00040
Blanxart tmavá 85% tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
(2 ks)
4,50 €
Jednotková cena:
60 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
CP00041
Blanxart tmavá ECO 99% tabuľková čokoláda, 75g
Skladom
4,50 €
Jednotková cena:
60 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
CP00042
Lyra Creamy Coconut, tabuľková čokoláda, 80g
Skladom
(4 ks)
4,90 €
Jednotková cena:
61,25 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099891
Lyra Creamy Coffee, tabuľková čokoláda, 80g
Skladom
(2 ks)
4,90 €
Jednotková cena:
61,25 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099890
Lyra Creamy Malina, tabuľková čokoláda, 80g
Skladom
(1 ks)
4,90 €
Jednotková cena:
61,25 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001385
Novinka
Lyra Creamy Matcha Raspberry, tabuľková čokoláda, 80g
Skladom
(4 ks)
5,30 €
Jednotková cena:
66,25 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001391
Novinka
Lyra Creamy Milk Pistachio, tabuľková čokoláda, 80g
Skladom
(4 ks)
4,90 €
Jednotková cena:
61,25 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001390
Lyra Creamy Pistachio, tabuľková čokoláda, 80g
Skladom
(>5 ks)
4,90 €
Jednotková cena:
61,25 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099889
Lyra Creamy Vanilka, tabuľková čokoláda, 80g
Skladom
(5 ks)
4,90 €
Jednotková cena:
61,25 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001388
Lyra Tyčinka Malina, 30g
Skladom
2,09 €
Jednotková cena:
69,67 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001401
Ovládacie prvky výpisu
Načítať ďalšie 2
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 1 z 2.
1
2
23
položiek celkom
Hore
Rýchle doručenie
Objednávky vybavíme bez čakania.
Káva pre firmy
Prispôsobená chutiam vašich zamestnancov.
Prémiové zrná
Starostlivo vyberané pre špičkovú kvalitu.
Chuť sveta v šálke
Objavte chute z celého sveta.