Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
info@cafepoint.sk
Cafepoint klub
Káva do firmy a kancelárie
Moja objednávka
Academy of Coffee
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Akcie
Aktuálny newsletter
Top ponuka
Výhodné balenia
Káva pre učiteľov
Novinky
Half-caf menej kofeínová káva
Rastlinné "mlieka"
Z ELIXÍR - slovenský zázvorový nápoj
Cold Brew Cascara - chuť leta
Káva s prírodným jódom
IODEX
,
Raw tyčinky
Automatické kávovary NIVONA
Matcha&Ube
Krówky s pridaným jódom
Zrnková káva
100% Arabika
Espresso zmesi
Najobľúbenejšie kávy
Výhodné balenia
Talianska káva
Exkluzívna káva
100% Robusta
50g vzorky káv
Kávy zo Strednej Ameriky
,
Kávy z Južnej Ameriky
,
Kávy z Afriky
,
Kávy z Ázie
,
Blendy - Arabika&Robusta
Káva
Káva na espresso
Káva na filter
Bezkofeínová káva
Výberová káva
Káva ako darček
Degustačné balenia
Kávové SETy
Množstevné zľavy
Darčekové balenia
Mletá káva
Espresso
,
Moka / Filter
,
Ochutená káva
Kapsule, PODs
Nespresso kompatibilné
,
PODs
Instantná káva
Kávovary
Moka
Hliníkové kávovary
,
Nerezové kávovary
,
Kombinované kávovary
,
Príslušenstvo
Kávovary na COLD BREW
Alternatívna príprava kávy
Kávovary
,
Papierové filtre
,
Káva na filter
Mlynčeky na kávu
French Press
Automatické kávovary
CUBE
,
SÉRIA 5
,
SÉRIA 6
,
SÉRIA 7
,
SÉRIA 7000
,
SÉRIA 8000
,
SÉRIA 9000
,
PRE OFFICE
Baristické pomôcky
Tampery - utláčatká na kávu
,
Konvičky na mlieko
,
Váhy na kávu
,
Ostatný sortiment
Chémia
Doplnky
Čaj
Porciovaný čaj
TE Luxury
,
TE Gourmet
,
Meridiani
Sypaný čaj
Meridiani
Chai Latte
Matcha
Doplnky na prípravu
Šťavnatý čaj
Cascara - čaj z kávovníkových šupiek
Sirupy
Maison Routin
Do kávy
Ľadový čaj
Čokoláda
Tabuľková čokoláda
Čokoládové dražé
Tyčinky
Porciovaná horúca čokoláda
Extra
Mixit
Créme Boule
,
Čokoláda
,
Mixitella
,
Italian Bakery
,
Chrumkavé ovocie
,
Müsli a Granola
Ginger SHOT
Raw tyčinky s prírodným jódom
Ovocné nátierky
Nochino - nealko aperitív
Ovsené sušienky
Kancelária
Výhodné sety
Doplnky
Blog o káve
Budúcnosť kávy? Batch Brew patrí medzi jej najväčšie trendy.
Zrnková káva, základ dokonalej šálky kávy, ak je kvalitný produkt a príprava
Káva a šport: Ako môže kofeín zlepšiť športový výkon?
Bezkofeínová káva s chuťou bez kompromisov pre každého
Aká káva je najlepšia? Nie je to len o značke, ale o kvalite, príprave a chuti
Cascara – poklad kávového sveta, ktorý chutí skvele aj ako cold brew
MÁME VÍŤAZOV! SÚŤAŽ Darčekobranie! Zapojte sa do 31.12.2025 aj VY!
Cold Brew - ľadová káva inak
Osviežujúci ľadový čaj so sirupom Maison Routin
Objavte Vynikajúce Chute Cafepoint Peru Washed
Káva z Brazílie: Kráľovná svetovej kávy
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Káva
Káva
, Strana 5
Káva na espresso
Káva na filter
Bezkofeínová káva
Výberová káva
Káva ako darček
Degustačné balenia
Kávové SETy
Množstevné zľavy
Darčekové balenia
Mletá káva
Kapsule, PODs
Instantná káva
Najpredávanejšie
110,97 €
–22 %
Cafepoint Single Collection Set Južná Amerika zrnková káva 3x1kg
Skladom
Kód:
001264
Pôvodne:
110,97 €
(–22 %)
85,90 €
125,94 €
–20 %
Cafepoint Ciao Trieste zrnková káva 6x1kg
Skladom
Kód:
001232
Pôvodne:
125,94 €
(–20 %)
99,90 €
Veronia Brazil Organic Red Catuai – Natural 200g, zrnková káva
Skladom
(>5 ks)
Kód:
099930
8,90 €
Veronia Brazil Organic Red Catuai – Natural 1kg, zrnková káva
Skladom
Kód:
000328
32,90 €
Veronia Brazil Catuai Blend – Natural 1kg, zrnková káva
Skladom
Kód:
000329
32,90 €
Darčekové balenie CIAO Napoli & Palermo
Skladom
(>5 ks)
Kód:
099983
14,99 €
89,97 €
–12 %
Italcaffé Gran Crema zrnková káva 3x1kg
Skladom
Kód:
001682
Pôvodne:
89,97 €
(–12 %)
78,99 €
78,43 €
–21 %
Cafepoint Single Collection SET Káva na každý deň zrnková káva 7x250g
Skladom
Kód:
001551
Pôvodne:
78,43 €
(–21 %)
61,90 €
73,98 €
–15 %
Cafepoint Peru Tabaconas Washed zrnková káva 2x1kg
Skladom
Kód:
001248
Pôvodne:
73,98 €
(–15 %)
62,80 €
201,93 €
–20 %
Set Cafepoint Ciao zrnková káva 7x1kg
Skladom
Kód:
001235
Pôvodne:
201,93 €
(–20 %)
159,90 €
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
249
položiek celkom
Výpis produktov
Cafepoint India Plantation Mysore zrnková káva 1kg
Skladom
36,99 €
Jednotková cena:
36,99 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001480
Cafepoint India Plantation Mysore zrnková káva 500g
Skladom
(>5 ks)
20,99 €
Jednotková cena:
41,98 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001128
Cafepoint Indonesia Bali DP zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 ks)
38,99 €
Jednotková cena:
38,99 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099990
Cafepoint Indonesia Bali DP zrnková káva 250g
Skladom
(>5 ks)
11,49 €
Jednotková cena:
45,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099992
Cafepoint Indonesia Bali DP zrnková káva 500g
Skladom
(>5 ks)
21,99 €
Jednotková cena:
43,98 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099991
Cafepoint Indonesia Java WIB 1 MB zrnková káva 1kg
Skladom
38,99 €
Jednotková cena:
38,99 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099989
Cafepoint Indonesia Java WIB 1 MB zrnková káva 250g
Skladom
(>5 ks)
11,49 €
Jednotková cena:
45,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001129
Cafepoint Indonesia Java WIB 1 MB zrnková káva 500g
Skladom
(>5 ks)
21,99 €
Jednotková cena:
43,98 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001130
Cafepoint Indonesia Kopi Luwak cibetková zrnková káva 1kg
Skladom
(2 ks)
499 €
Jednotková cena:
499 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001131
Akcia
77,98 €
–15 %
Cafepoint Indonesia Sumatra 2x1kg, zrnková káva
Skladom
(>5 ks)
65,90 €
Jednotková cena:
32,95 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001244
Akcia
116,97 €
–20 %
Cafepoint Indonesia Sumatra 3x1kg, zrnková káva
Skladom
(>5 ks)
92,90 €
Jednotková cena:
30,97 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001257
Cafepoint Indonesia Sumatra zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 ks)
38,99 €
Jednotková cena:
38,99 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001134
Cafepoint Indonesia Sumatra zrnková káva 250g
Skladom
(>5 ks)
11,49 €
Jednotková cena:
45,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001135
Akcia
155,96 €
–25 %
Cafepoint Indonesia Sumatra zrnková káva 4x1kg
Skladom
(>5 ks)
116,90 €
Jednotková cena:
29,23 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
099911
Cafepoint Indonesia Sumatra zrnková káva 500g
Skladom
(>5 ks)
21,99 €
Jednotková cena:
43,98 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001618
Cafepoint Jamaica Blue Mountain zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 ks)
269 €
Jednotková cena:
269 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001136
Cafepoint Kenya Kilimanjaro AA Washed zrnková káva 250g
Skladom
11,49 €
Jednotková cena:
45,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001138
Akcia
21,99 €
–15 %
Cafepoint Kenya Kilimanjaro AA zrnková káva 500g
Skladom
18,69 €
Jednotková cena:
37,38 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001139
Cafepoint Kenya Nyeri 200g, zrnková káva na filter
Skladom
9,90 €
Jednotková cena:
49,50 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099901
Cafepoint Mexico Altura Superior zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 kg)
36,99 €
Jednotková cena:
36,99 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001144
Cafepoint Mexico Altura Superior zrnková káva 250g
Skladom
(>5 ks)
10,99 €
Jednotková cena:
43,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001145
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 21 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 5 z 12.
1
5
12
249
položiek celkom
Hore
Rýchle doručenie
Objednávky vybavíme bez čakania.
Káva pre firmy
Prispôsobená chutiam vašich zamestnancov.
Prémiové zrná
Starostlivo vyberané pre špičkovú kvalitu.
Chuť sveta v šálke
Objavte chute z celého sveta.