Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
info@cafepoint.sk
Cafepoint klub
Káva do firmy a kancelárie
Moja objednávka
Academy of Coffee
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Akcie
Aktuálny newsletter
Top ponuka
Výhodné balenia
Káva pre učiteľov
Novinky
Half-caf menej kofeínová káva
Rastlinné "mlieka"
Z ELIXÍR - slovenský zázvorový nápoj
Cold Brew Cascara - chuť leta
Káva s prírodným jódom
IODEX
,
Raw tyčinky
Automatické kávovary NIVONA
Matcha&Ube
Krówky s pridaným jódom
Zrnková káva
100% Arabika
Espresso zmesi
Najobľúbenejšie kávy
Výhodné balenia
Talianska káva
Exkluzívna káva
100% Robusta
50g vzorky káv
Kávy zo Strednej Ameriky
,
Kávy z Južnej Ameriky
,
Kávy z Afriky
,
Kávy z Ázie
,
Blendy - Arabika&Robusta
Káva
Káva na espresso
Káva na filter
Bezkofeínová káva
Výberová káva
Káva ako darček
Degustačné balenia
Kávové SETy
Množstevné zľavy
Darčekové balenia
Mletá káva
Espresso
,
Moka / Filter
,
Ochutená káva
Kapsule, PODs
Nespresso kompatibilné
,
PODs
Instantná káva
Kávovary
Moka
Hliníkové kávovary
,
Nerezové kávovary
,
Kombinované kávovary
,
Príslušenstvo
Kávovary na COLD BREW
Alternatívna príprava kávy
Kávovary
,
Papierové filtre
,
Káva na filter
Mlynčeky na kávu
French Press
Automatické kávovary
CUBE
,
SÉRIA 5
,
SÉRIA 6
,
SÉRIA 7
,
SÉRIA 7000
,
SÉRIA 8000
,
SÉRIA 9000
,
PRE OFFICE
Baristické pomôcky
Tampery - utláčatká na kávu
,
Konvičky na mlieko
,
Váhy na kávu
,
Ostatný sortiment
Chémia
Doplnky
Čaj
Porciovaný čaj
TE Luxury
,
TE Gourmet
,
Meridiani
Sypaný čaj
Meridiani
Chai Latte
Matcha
Doplnky na prípravu
Šťavnatý čaj
Cascara - čaj z kávovníkových šupiek
Sirupy
Maison Routin
Do kávy
Ľadový čaj
Čokoláda
Tabuľková čokoláda
Čokoládové dražé
Tyčinky
Porciovaná horúca čokoláda
Extra
Mixit
Créme Boule
,
Čokoláda
,
Mixitella
,
Italian Bakery
,
Chrumkavé ovocie
,
Müsli a Granola
Ginger SHOT
Raw tyčinky s prírodným jódom
Ovocné nátierky
Nochino - nealko aperitív
Ovsené sušienky
Kancelária
Výhodné sety
Doplnky
Blog o káve
Budúcnosť kávy? Batch Brew patrí medzi jej najväčšie trendy.
Zrnková káva, základ dokonalej šálky kávy, ak je kvalitný produkt a príprava
Káva a šport: Ako môže kofeín zlepšiť športový výkon?
Bezkofeínová káva s chuťou bez kompromisov pre každého
Aká káva je najlepšia? Nie je to len o značke, ale o kvalite, príprave a chuti
Cascara – poklad kávového sveta, ktorý chutí skvele aj ako cold brew
MÁME VÍŤAZOV! SÚŤAŽ Darčekobranie! Zapojte sa do 31.12.2025 aj VY!
Cold Brew - ľadová káva inak
Osviežujúci ľadový čaj so sirupom Maison Routin
Objavte Vynikajúce Chute Cafepoint Peru Washed
Káva z Brazílie: Kráľovná svetovej kávy
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Káva
Káva
, Strana 6
Káva na espresso
Káva na filter
Bezkofeínová káva
Výberová káva
Káva ako darček
Degustačné balenia
Kávové SETy
Množstevné zľavy
Darčekové balenia
Mletá káva
Kapsule, PODs
Instantná káva
Najpredávanejšie
Cafepoint Bolivia Yungas SHB EP zrnková káva 500g
Skladom
Kód:
001082
21,99 €
131,94 €
–20 %
Cafepoint Ciao Palermo zrnková káva 6x1kg
Skladom
Kód:
001229
Pôvodne:
131,94 €
(–20 %)
104,90 €
Cafepoint Burundi Bujumbura Washed zrnková káva 250g
Skladom
Kód:
001087
11,49 €
Cafepoint Dominican republic Barahona AAA zrnková káva 250g
Skladom
Kód:
001112
11,49 €
Cafepoint Brasil Santos NY2 zrnková káva 250g
Skladom
Kód:
001086
10,99 €
155,96 €
–25 %
Cafepoint Ethiopia Sidamo Grade zrnková káva 4x1kg
Skladom
Kód:
099914
Pôvodne:
155,96 €
(–25 %)
116,90 €
147,96 €
–25 %
Cafepoint Colombia Medellin Supremo 18 zrnková káva 4x1kg
Skladom
Kód:
099916
Pôvodne:
147,96 €
(–25 %)
110,90 €
147,96 €
–25 %
Cafepoint Brasil Santos NY2 zrnková káva 4x1kg
Skladom
Kód:
099917
Pôvodne:
147,96 €
(–25 %)
110,90 €
Cafepoint Indonesia Bali DP zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 ks)
Kód:
099990
38,99 €
114,97 €
–22 %
Cafepoint Single Collection Set Najobľúbenejšie kávy zrnková káva 3x1kg
Skladom
Kód:
001265
Pôvodne:
114,97 €
(–22 %)
88,90 €
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
249
položiek celkom
Výpis produktov
Akcia
73,98 €
–15 %
Cafepoint Mexico Altura Superior zrnková káva 2x1kg
Skladom
(>5 kg)
62,80 €
Jednotková cena:
31,40 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001246
Akcia
110,97 €
–20 %
Cafepoint Mexico Altura Superior zrnková káva 3x1kg
Skladom
(>5 kg)
87,90 €
Jednotková cena:
29,30 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001259
Akcia
147,96 €
–25 %
Cafepoint Mexico Altura Superior zrnková káva 4x1kg
Skladom
(3 kg)
110,90 €
Jednotková cena:
27,73 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
099910
Cafepoint Nepal Mt. Everest Supreme zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 ks)
79 €
Jednotková cena:
70,22 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001153
Cafepoint Nikaragua Ucasuman SHG EP zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 ks)
36,99 €
Jednotková cena:
36,99 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001155
Cafepoint Nikaragua Ucasuman SHG EP zrnková káva 250g
Skladom
(1 ks)
10,99 €
Jednotková cena:
43,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001156
Akcia
73,98 €
–15 %
Cafepoint Nikaragua Ucasuman SHG EP zrnková káva 2x1kg
Skladom
(>5 ks)
62,80 €
Jednotková cena:
31,40 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001247
Akcia
110,97 €
–20 %
Cafepoint Nikaragua Ucasuman SHG EP zrnková káva 3x1kg
Skladom
(>5 ks)
87,90 €
Jednotková cena:
29,30 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001260
Akcia
147,96 €
–25 %
Cafepoint Nikaragua Ucasuman SHG EP zrnková káva 4x1kg
Skladom
110,90 €
Jednotková cena:
27,73 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
099909
Tip
Cafepoint Panama Boquete SHB zrnková káva 500g
Skladom
(>5 ks)
21,99 €
Jednotková cena:
43,98 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001158
Cafepoint Papua New Guinea Sigri AA zrnková káva 1kg
Skladom
36,99 €
Jednotková cena:
36,99 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001597
Cafepoint Papua New Guinea Sigri AA zrnková káva 250g
Skladom
(1 ks)
10,99 €
Jednotková cena:
43,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001159
Cafepoint Papua New Guinea Sigri AA zrnková káva 500g
Skladom
20,99 €
Jednotková cena:
41,98 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001160
Cafepoint Peru Tabaconas Washed zrnková káva 1kg
Skladom
36,99 €
Jednotková cena:
36,99 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001161
Cafepoint Peru Tabaconas Washed zrnková káva 250g
Skladom
10,99 €
Jednotková cena:
43,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001162
Akcia
73,98 €
–15 %
Cafepoint Peru Tabaconas Washed zrnková káva 2x1kg
Skladom
62,80 €
Jednotková cena:
31,40 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001248
Akcia
110,97 €
–20 %
Cafepoint Peru Tabaconas Washed zrnková káva 3x1kg
Skladom
87,90 €
Jednotková cena:
29,30 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001261
Akcia
147,96 €
–25 %
Cafepoint Peru Tabaconas Washed zrnková káva 4x1kg
Skladom
110,90 €
Jednotková cena:
27,73 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
099908
Akcia
116,97 €
–20 %
Cafepoint Rwanda Gicumbi AB 3x1kg, zrnková káva
Skladom
(>5 ks)
92,90 €
Jednotková cena:
30,97 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001262
Cafepoint Rwanda Gicumbi AB zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 ks)
38,99 €
Jednotková cena:
38,99 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001163
Cafepoint Rwanda Gicumbi AB zrnková káva 250g
Skladom
(3 ks)
11,49 €
Jednotková cena:
45,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001164
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 21 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 6 z 12.
1
6
12
249
položiek celkom
Hore
Rýchle doručenie
Objednávky vybavíme bez čakania.
Káva pre firmy
Prispôsobená chutiam vašich zamestnancov.
Prémiové zrná
Starostlivo vyberané pre špičkovú kvalitu.
Chuť sveta v šálke
Objavte chute z celého sveta.