Peugeot Cottage Ručný mlynček na kávu, slonovinový

Peugeot Cottage Ručný mlynček na kávu slonovinovej farby urobí z mletia kávy zážitok. Na jeho špičkový mlecí mechanizmus sa vzťahuje doživotná záruka.
Produkt
nie je
skladom
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Peugeot
  • Kód produktu: 240069
  • 119,90€

Aby mletie kávy bolo vždy zážitkom!

Krásny ručný mlynček na kávu od svetovo uznávaného francúzskeho výrobcu Peugeot. Vďaka svojmu atraktívnemu dizajnu bude jedinečným doplnkom a pýchou domácnosti nejedného náročného kávičkára.

Mlynček je ručne vyrobený z lakovaného bukového dreva a je slonovinovej farby. Ľahko vynímateľná nádobka na mletú kávu sa nachádza v spodnej časti mlynčeka a má poistku, ktorá bráni nežiaducemu vypadnutiu. Rukoväť zaručuje pohodlné a ľahké mletie kávových zŕn. Špičkový mlecí mechanizmus z nerezovej ocele sa vyznačuje nastaviteľnou hrúbkou mletia, aby Vaša kávička bola vždy správne výrazná. Okrem toho sa naň vzťahuje doživotná záruka.

O výrobcovi mlynčeka Peugeot Cottage

Peugeot Saveurs je spoločnosť zameraná na výrobu koreničiek a mlynčekov na kávu. Bola založená v roku 1840 a v súčasnosti sídli vo francúzskom meste Quingey, blízko Besanconu. Patrí medzi najkultovejšie spoločnosti vo Francúzsku a jej mlynčeky sa objavujú na stoloch tých najslávnejších šéfkuchárov. Sú vyrábané ručne, čo im dodáva punc originality, kvality a žiadanosti. Exportujú sa do viac ako 80-tich krajín sveta. Navyše, spoločnosť na ich zhotovovanie používa výhradne drevo s certifikátom PEFC a dbá na ochranu životného prostredia. Peugeot, to sú dizajn a technológia, ktoré inšpirujú.

Vlastnosti produktu Peugeot Cottage Ručný mlynček na kávu, slonovinový

Základné špecifikácie
Farba Slonovinová
Materiál Bukové drevo, nerezová oceľ
Rozmery (Š x V x H) 130 x 210 x 130 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!