Pridať do obľúbených

Hario MM-2 Ručný mlynček na kávu

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Výrobca: Hario

Ručný mlynček na kávu Hario MM-2 neprehliadnete vďaka jeho krásnemu retro prevedeniu. Telo je robustné a vyrobené z dreva. Mlecie kamene sú z keramiky.

Viac detailov

Cena

49,90 € s DPH

Vypredané

Detaily

Aby mletie kávy bolo vždy zážitkom!

Kvalitný ručný mlynček na kávu od špičkového japonského výrobcu Hario spája v sebe eleganciu a praktickosť. Vďaka svojmu atraktívnemu retro prevedeniu so zaoblenými hranami bude jedinečným doplnkom a pýchou domácnosti nejedného náročného kávičkára.

Telo mlynčeka je robustné a vyrobené z dreva. Do ľahko odnímateľnej nádobky, ktorá sa nachádza v spodnej časti mlynčeka, sa zmestí až 24 g mletej kávy. Zásobník na zrnkovú kávu z tmavej ocele možno prikryť plastovým vekom, ktorý bráni vypadávaniu kávových zŕn počas mletia. S ergonomickou rukoväťou sa jednoducho a pohodlne manipuluje, a to vďaka štýlovému drevenému úchytu.

Najväčšou prednosťou tohto mlynčeka sú keramické mlecie kamene, ktoré zaručujú konzistentné mletie, majú dlhú životnosť a ostrosť, nepodliehajú korózii a jednoducho sa čistia. Okrem toho sa počas mletia nezahrievajú, čím sa predchádza znehodnoteniu výslednej chuti kávy. V mlynčeku veľmi ľahko nastavíte hrúbku mletia. Uskutočníte ju pootočením ozubeného kolieska pod rukoväťou mlynčeka podľa toho, či momentálne potrebujete jemne namletú kávu na prípravu v džezve alebo hrubšie pomletú do moka kanvice alebo French pressu.

Vyrobené v Číne.

Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu a tu.

O výrobcovi ručných mlynčekov Hario

Japonská spoločnosť Hario založená v roku 1921 v Tokiu je jedinou fabrikou v krajine, ktorá sa zameriava na dizajn a výrobu teplovzdorného skla. Pôvodne obchodovala s laboratórnym sklom určeným na vedecké účely, neskôr rozšírila svoj sortiment aj o produkty využívané v domácnosti. V súčasnosti spoločnosť ponúka na trh širokú škálu výrobkov potrebných nielen na prípravu kávy, čaju a ostatných nápojov, ale i na varenie. Okrem toho Hario dbá na ochranu životného prostredia a používa vysokokvalitné materiály, vďaka čomu sa jeho produkty vyznačujú bezpečnosťou a dlhou životnosťou.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaHnedá
MateriálDrevo, oceľ, polypropylén, keramika
Objem24 g mletej kávy
Rozmery (Š x V x H)160 x 185 x 100 mm

Súvisiace články

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Vyžiadať cenovú ponuku

Hario MM-2 Ručný mlynček na kávu

Hario MM-2 Ručný mlynček na kávu

Zo sveta kávy

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

Ste ten typ, čo si kávu vychutnáva pomaly a sústredene, alebo ju skôr rýchlo "hodíte do seba" a bežíte ďalej? Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, možno vás prekvapia niektoré rekordy a...

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Svet kávy je fascinujúci a plný prekvapení. Od rekordných šálok až po národy, kde je káva doslova národným nápojom,ponorme sa spolu do tohto sveta a objavme jeho najzaujímavejšie rekordy a...

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Vianoce nám klepu na dvere a s nimi prichádza čas radosti, lásky a, samozrejme, darčekov. Nech už patríte medzi kávových nadšencov, gurmánov, alebo milovníkov objavovania nových chuťových...

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Orechové krémy sa stali v posledným rokoch obľúbenou pochúťkou všetkých čo vyznávajú zdravý životný štýl.