Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Peugeot Cottage Ručný mlynček na kávu, šedý

Peugeot Cottage Ručný mlynček na kávu šedej farby od svetovo uznávaného výrobcu, ktorého mlynčeky sa objavujú na stoloch tých najslávnejších šéfkuchárov.
  • Značka: Peugeot
  • Kód produktu: 240070
  • 79,00€
    119,90€

Aby mletie kávy bolo vždy zážitkom!

Krásny ručný mlynček na kávu od svetovo uznávaného francúzskeho výrobcu Peugeot. Vďaka svojmu atraktívnemu dizajnu bude jedinečným doplnkom a pýchou domácnosti nejedného náročného kávičkára.

Mlynček je ručne vyrobený z lakovaného bukového dreva a je šedej farby. Ľahko vynímateľná nádobka na mletú kávu sa nachádza v spodnej časti mlynčeka a má poistku, ktorá bráni nežiaducemu vypadnutiu. Rukoväť zaručuje pohodlné a ľahké mletie kávových zŕn. Špičkový mlecí mechanizmus z nerezovej ocele sa vyznačuje nastaviteľnou hrúbkou mletia, aby Vaša kávička bola vždy správne výrazná. Okrem toho sa naň vzťahuje doživotná záruka.

Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu a tu.

O výrobcovi mlynčeka Peugeot Cottage

Peugeot Saveurs je spoločnosť zameraná na výrobu koreničiek a mlynčekov na kávu. Bola založená v roku 1840 a v súčasnosti sídli vo francúzskom meste Quingey, blízko Besanconu. Patrí medzi najkultovejšie spoločnosti vo Francúzsku a jej mlynčeky sa objavujú na stoloch tých najslávnejších šéfkuchárov. Sú vyrábané ručne, čo im dodáva punc originality, kvality a žiadanosti. Exportujú sa do viac ako 80-tich krajín sveta. Navyše, spoločnosť na ich zhotovovanie používa výhradne drevo s certifikátom PEFC a dbá na ochranu životného prostredia. Peugeot, to sú dizajn a technológia, ktoré inšpirujú.

Vlastnosti produktu Peugeot Cottage Ručný mlynček na kávu, šedý

Základné špecifikácie
Farba Šedá
Materiál Bukové drevo, nerezová oceľ
Rozmery (Š x V x H) 130 x 210 x 130 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!