Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Peugeot Nostalgie Ručný mlynček na kávu

Ručný mlynček na kávu Peugeot Nostalgie je zhotovený z dreva - vlaššký orech. Mlecí mechanizmus z nerezovej ocele sa vyznačuje nastaviteľnou hrúbkou mletia.
  • Značka: Peugeot
  • Kód produktu: 240068
  • 99,00€
    149,90€

Aby mletie kávy bolo vždy zážitkom!

Krásny ručný mlynček na kávu od svetovo uznávaného francúzskeho výrobcu Peugeot. Vďaka svojmu atraktívnemu dizajnu bude jedinečným doplnkom a pýchou domácnosti nejedného náročného kávičkára.

Mlynček je ručne zhotovený z dreva - vlaššký orech. Ľahko vynímateľná nádobka na mletú kávu sa nachádza v spodnej časti mlynčeka a má poistku, ktorá bráni nežiaducemu vypadnutiu. Rukoväť zaručuje pohodlné a ľahké mletie kávových zŕn. Špičkový mlecí mechanizmus z nerezovej ocele sa vyznačuje nastaviteľnou hrúbkou mletia, aby Vaša kávička bola vždy správne výrazná. Okrem toho sa naň vzťahuje doživotná záruka.

O výrobcovi mlynčeka Peugeot Nostalgie

Peugeot Saveurs je spoločnosť zameraná na výrobu koreničiek a mlynčekov na kávu. Bola založená v roku 1840 a v súčasnosti sídli vo francúzskom meste Quingey, blízko Besanconu. Patrí medzi najkultovejšie spoločnosti vo Francúzsku a jej mlynčeky sa objavujú na stoloch tých najslávnejších šéfkuchárov. Sú vyrábané ručne, čo im dodáva punc originality, kvality a žiadanosti. Exportujú sa do viac ako 80-tich krajín sveta. Navyše, spoločnosť na ich zhotovovanie používa výhradne drevo s certifikátom PEFC a dbá na ochranu životného prostredia. Peugeot, to sú dizajn a technológia, ktoré inšpirujú.

Vlastnosti produktu Peugeot Nostalgie Ručný mlynček na kávu

Základné špecifikácie
Farba Tmavohnedá
Materiál Vlaššký orech, nerezová oceľ
Rozmery (Š x V x H) 130 x 210 x 130 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!