Pridať do obľúbených

JURA Sklenená Nádoba na mlieko, 0,5l

Výrobca: Jura

JURA Sklenená Nádoba na mlieko sa hodí ku každému automatickému kávovaru značky JURA určenému na prípravu kávových špecialít. Má elegantný dizajn.

Viac detailov

Cena

24,90 € s DPH

Vypredané

Detaily

Elegancia a praktickosť v jednom

Táto sklenená nádoba na mlieko od renomovanej spoločnosti JURA je vynikajúci pomocník pre každého nadšeného milovníka lahodných kávových nápojov ako napríklad cappuccino, latte macchiato či caffé latte. Vďaka svojmu atraktívnemu a elegantnému dizajnu sa perfektne hodí ku každému automatickému kávovaru značky JURA určenému na prípravu kávových špecialít. Jej obsluha a údržba je veľmi jednoduchá: možno ju umývať v umývačke riadu a uchovávať v chladničke. Navyše, hadička na mlieko sa dá pripojiť v správnej výške. Jedná sa o šikovný doplnok do domácnosti, pomocou ktorého si vždy pripravíte šálku skvelého nápoja!


1_1.jpegJednoduché použitie

Nádoba na mlieko má vrchnák, na ktorý možno pripojiť hadičku na mlieko, čím sa príprava Vášho obľúbeného kávového nápoja môže začať. Môžete sa na 100% spoľahnúť, že počas celého procesu nasávania ostane mlieko absolútne čisté. Vonkajšia časť hadičky sa nikdy nedostane do priameho styku s mliekom.


2_2.jpegVysokokvalitný materiál

Telo nádoby je vyhotovené zo skla a vrchnák s rúrkou na nasávanie mlieka z nerezovej ocele. To zaručuje, že mlieko bude ideálne uskladnené a chuťovo neutrálne.


3_3.jpegPraktická obsluha a údržba

Túto nádobu na mlieko možno jednoducho odložiť do dvierok na chladničke a takisto je vhodná aj do umývačky riadu.


O výrobcovi nádob na mlieko JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaTransparentná, strieborná
MateriálSklo, nerezová oceľ
Objem0,5 l

Vyžiadať cenovú ponuku

JURA Sklenená Nádoba na mlieko, 0,5l

JURA Sklenená Nádoba na mlieko, 0,5l