Iba online

Pridať do obľúbených

JURA Smart Connect

Výrobca: Jura

262214

JURA Smart Connect slúži na bezdrôtové ovládanie automatického kávovaru značky JURA cez smartfón alebo tablet, pričom sa jednoducho zapája do kávovaru.

Viac detailov

Cena

29,90 € s DPH

Na sklade 1 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Nový rozmer pôžitku z kávy!

JURA Smart Connect slúži na pohodlné bezdrôtové ovládanie automatického kávovaru značky JURA cez smartfón alebo tablet, pričom sa jednoducho zapája do kávovaru a komunikuje cez Bluetooth. Pomocou prehľadnej a intuitívnej aplikácie JURA Coffee App tak môžete nastaviť široké spektrum funkcií a zažiť úplne nový rozmer v príprave obľúbenej šálky kávy. Spoznajte technológie, ktoré si zamilujete na prvý dotyk!

JURA Smart Connect - to je príprava kávičky i na diaľku!


2.jpegKáva podľa Vašich predstáv

JURA Coffee App je aplikácia, ktorú si určite obľúbi každý vášnivý kávičkár idúci s dobou. Vďaka nej si môžete cez smart zariadenie pripraviť lahodný kávový nápoj presne podľa Vašich preferencií. Či sa jedná o silu, množstvo alebo teplotu kávy, JURA Coffee App Vám vždy vyčaruje jedinečný moment z jej prípravy.


1.jpegVysnívané rozhranie

Štartovaciu obrazovku Vašej aplikácie si môžete prispôsobiť presne, ako Vy chcete a podľa toho, aký nápoj najviac uprednostňujete. Vďaka tomu si svoju milovanú kávovú špecialitu ihneď vyhľadáte. JURA Coffe App tak zaručuje rýchlu a pohodlnú prípravu kávy bez zbytočného zdržiavania.


3.jpegNápadité pomenovania kávových nápojov

Prídu Vám názvy kávových špecialít obyčajné a fádne? Dodajte im iskru a pomenujte si ich podľa Vašej fantázie. Pomocou JURA Coffee App to vykonáte veľmi ľahko. Potrebné je spraviť len zopár nevyhnutných krokov.


4.jpegVlastné fotografie pre Vašu radosť

Netešia Vás klasické obrázky pre jednotlivé kávové nápoje? Nevadí, môžete si vybrať iný obrázok z galérie alebo používať svoje vlastné fotografie. Obrazovka Vášho zariadenia tak nadobudne novú, osobnejšiu úroveň.


5.jpegJednoduchšie to už nejde

Každý si vychutnáva svoju šálku kávy po svojom. Jedni ju milujú horúcu a silnú, iní zas preferujú jemnejšiu variantu s mliekom. Vďaka modernej aplikácii JURA Coffee App si svoje individuálne preferencie môžete ľahko presunúť na obrazovku Vášho tabletu a mať ich všetky spolu na jednom mieste. Objavte novú, neprebádanú dimenziu v príprave kávy!


Technické požiadavky na tablet:

 • Android 4.4 alebo vyšší
 • iOS 7.0 alebo vyšší
 • Bluetooth 4.0 alebo vyšší

Smart Connect je kompatibilný s nasledovnými kávovarmi značky JURA:

 • GIGA 5 (verzia softvéru EF657M_V02.21 a vyššie)
 • Z8
 • Z6
 • J6 / J600
 • S8
 • E6 / E60 / E600
 • E8 / E80 / E800
 • X8
 • X6
 • WE8
 • WE6

O výrobcovi Smart Connect JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Vyžiadať cenovú ponuku

JURA Smart Connect

JURA Smart Connect

Zo sveta kávy

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

Svet kávy je fascinujúci a plný prekvapení. Od rekordných šálok až po národy, kde je káva doslova národným nápojom,ponorme sa spolu do tohto sveta a objavme jeho najzaujímavejšie rekordy a...

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Vianoce nám klepu na dvere a s nimi prichádza čas radosti, lásky a, samozrejme, darčekov. Nech už patríte medzi kávových nadšencov, gurmánov, alebo milovníkov objavovania nových chuťových...

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Orechové krémy sa stali v posledným rokoch obľúbenou pochúťkou všetkých čo vyznávajú zdravý životný štýl.

Exkluzívna kolekcia Bialetti x Dolce&Gabbana

Exkluzívna kolekcia Bialetti x Dolce&Gabbana

Dva veľké symboly Made in Italy štýlu sa spojili za účelom oslavy tradičného talianskeho kávového rituálu.