Výrobca: Jura

262214

JURA Smart Connect slúži na bezdrôtové ovládanie automatického kávovaru značky JURA cez smartfón alebo tablet, pričom sa jednoducho zapája do kávovaru.

Viac detailov

Cena

29,90 € s DPH

Na sklade 1 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Nový rozmer pôžitku z kávy!

JURA Smart Connect slúži na pohodlné bezdrôtové ovládanie automatického kávovaru značky JURA cez smartfón alebo tablet, pričom sa jednoducho zapája do kávovaru a komunikuje cez Bluetooth. Pomocou prehľadnej a intuitívnej aplikácie JURA Coffee App tak môžete nastaviť široké spektrum funkcií a zažiť úplne nový rozmer v príprave obľúbenej šálky kávy. Spoznajte technológie, ktoré si zamilujete na prvý dotyk!

JURA Smart Connect - to je príprava kávičky i na diaľku!


2.jpegKáva podľa Vašich predstáv

JURA Coffee App je aplikácia, ktorú si určite obľúbi každý vášnivý kávičkár idúci s dobou. Vďaka nej si môžete cez smart zariadenie pripraviť lahodný kávový nápoj presne podľa Vašich preferencií. Či sa jedná o silu, množstvo alebo teplotu kávy, JURA Coffee App Vám vždy vyčaruje jedinečný moment z jej prípravy.


1.jpegVysnívané rozhranie

Štartovaciu obrazovku Vašej aplikácie si môžete prispôsobiť presne, ako Vy chcete a podľa toho, aký nápoj najviac uprednostňujete. Vďaka tomu si svoju milovanú kávovú špecialitu ihneď vyhľadáte. JURA Coffe App tak zaručuje rýchlu a pohodlnú prípravu kávy bez zbytočného zdržiavania.


3.jpegNápadité pomenovania kávových nápojov

Prídu Vám názvy kávových špecialít obyčajné a fádne? Dodajte im iskru a pomenujte si ich podľa Vašej fantázie. Pomocou JURA Coffee App to vykonáte veľmi ľahko. Potrebné je spraviť len zopár nevyhnutných krokov.


4.jpegVlastné fotografie pre Vašu radosť

Netešia Vás klasické obrázky pre jednotlivé kávové nápoje? Nevadí, môžete si vybrať iný obrázok z galérie alebo používať svoje vlastné fotografie. Obrazovka Vášho zariadenia tak nadobudne novú, osobnejšiu úroveň.


5.jpegJednoduchšie to už nejde

Každý si vychutnáva svoju šálku kávy po svojom. Jedni ju milujú horúcu a silnú, iní zas preferujú jemnejšiu variantu s mliekom. Vďaka modernej aplikácii JURA Coffee App si svoje individuálne preferencie môžete ľahko presunúť na obrazovku Vášho tabletu a mať ich všetky spolu na jednom mieste. Objavte novú, neprebádanú dimenziu v príprave kávy!


Technické požiadavky na tablet:

 • Android 4.4 alebo vyšší
 • iOS 7.0 alebo vyšší
 • Bluetooth 4.0 alebo vyšší

Smart Connect je kompatibilný s nasledovnými kávovarmi značky JURA:

 • GIGA 5 (verzia softvéru EF657M_V02.21 a vyššie)
 • Z8
 • Z6
 • J6 / J600
 • S8
 • E6 / E60 / E600
 • E8 / E80 / E800
 • X8
 • X6
 • WE8
 • WE6

O výrobcovi Smart Connect JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vyžiadať cenovú ponuku

JURA Smart Connect

JURA Smart Connect

Zo sveta kávy

Cold Brew - Nápoj, ktorý by mal každý ochutnať.

Cold Brew - Nápoj, ktorý by mal každý ochutnať.

Cold Brew patrí medzi novodobé spôsoby prípravy kávy, ktoré si našli svoju obľubu medzi zákazníkmi do takej miery, že sme ho zaradili do našej Letnej ponuky a rozhodli sa pripraviť užitočný...

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Leto je už v plnom prúde a čo by to bolo leto bez poriadnej Letnej ponuky Cafepoint ktorú sme si pre vás už od dnešného dňa pripravili na všetkých našich prevádzkach, v ponuke nájdete až štyri...

5 dôvodov, prečo je dobré piť kávu v primeranom množstve.

5 dôvodov, prečo je dobré piť kávu v primeranom množstve.

Káva je jednoduchý nápoj, ktorý dokáže náš deň urobiť lepším. Či už cestujete do práce, alebo si po obede v kancelárii doprajete chutné espresso, je ťažké si bez kávy predstaviť deň....