Pridať do obľúbených

Bialetti Moka Elettrika, 2 porcie

Výrobca: Bialetti

Moka kávovar Bialetti Moka Elettrika na 2 porcie má základňu so zapínačom, ktorú možno zapojiť do elektrickej siete o 110V/230V. Je vyrobený z hliníka.

Viac detailov

Cena

59,90 € s DPH

Na sklade 8 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Šálka kvalitnej kávy kdekoľvek ste

Tento moka kávovar od popredného talianskeho výrobcu Bialetti slúži na prípravu 2 porcií lahodného talianskeho espressa a predstavuje elektrickú verziu legendárneho moka kávovaru Bialetti Moka Express. Jeho veľkou prednosťou je základňa so zapínačom, ktorú možno zapojiť do elektrickej siete o 110V/230V. Preto sa Vám bude hodiť predovšetkým na dovolenky, pobyt na chate či do kancelárie. Táto moka kanvička je vyrobená z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomicky tvarovaná rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Okrem toho ju charakterizuje tradičný osemuholníkový dizajn pre ešte väčší pôžitok z kávy. Či už na cestách alebo doma, Bialetti Moka Elettrika Vám spraví príjemnú a voňavú prestávku kedykoľvek počas dňa.

Nie je vhodný na plynový, elektrický, sklokeramický a indukčný typ varnej dosky a takisto sa nehodí do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v elektrickom moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti

Vlastnosti
Farba Strieborná
Materiál Potravinársky hliník, plast
Objem nádoby na vodu 1 dl vody / 2 šálky kávy
Množstvo kávy 14 g
Typ varnej dosky Základňa
Dĺžka kábla 1 m

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Bialetti Moka Elettrika, 2 porcie

Bialetti Moka Elettrika, 2 porcie

Zo sveta kávy

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Naša cesta okolo sveta kávy pokračuje a tento krát sa z Talianska presúvame tam, kde začal príbeh kávy - do Afriky. Až 12% svetovej produkcie kávy je dopestovanej práve v tejto krajine. Naším sprievodcom...

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Z ďalekej Ázie sa presúvame do Talianska, krajiny, v ktorej síce kávu nepestujú, no napriek tomu patrí jednoznačne medzi kávové veľmoci! Práve táto krajina priniesla svetu mnoho objavov a inovácií...

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Práve dnes vyrážame, spolu s vami, na výlet okolo kávového sveta! 

Cafetravel - Krajina tisícich bohov a Smaragd rovníka.

Cafetravel - Krajina tisícich bohov a Smaragd rovníka.

Náš výlet za prémiovými kávami začína v exotickej Ázii, ktorá patrí medzi najväčších producentov kávy na svete. Ázia je zďaleka najväčším pestovateľom kávy odrody Robusta. Vietnam je vďaka tomu...