Pridať do obľúbených

Bialetti Moka Elettrika, 2 porcie

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Výrobca: Bialetti

Moka kávovar Bialetti Moka Elettrika na 2 porcie má základňu so zapínačom, ktorú možno zapojiť do elektrickej siete o 110V/230V. Je vyrobený z hliníka.

Viac detailov

Cena

64,90 € s DPH

Vypredané

Detaily

Šálka kvalitnej kávy kdekoľvek ste

Tento moka kávovar od popredného talianskeho výrobcu Bialetti slúži na prípravu 2 porcií lahodného talianskeho espressa a predstavuje elektrickú verziu legendárneho moka kávovaru Bialetti Moka Express. Jeho veľkou prednosťou je základňa so zapínačom, ktorú možno zapojiť do elektrickej siete o 110V/230V. Preto sa Vám bude hodiť predovšetkým na dovolenky, pobyt na chate či do kancelárie. Táto moka kanvička je vyrobená z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomicky tvarovaná rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Okrem toho ju charakterizuje tradičný osemuholníkový dizajn pre ešte väčší pôžitok z kávy. Či už na cestách alebo doma, Bialetti Moka Elettrika Vám spraví príjemnú a voňavú prestávku kedykoľvek počas dňa.

Nie je vhodný na plynový, elektrický, sklokeramický a indukčný typ varnej dosky a takisto sa nehodí do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v elektrickom moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaStrieborná
MateriálPotravinársky hliník, plast
Objem nádoby na vodu1 dl vody / 2 šálky kávy
Množstvo kávy14 g
Typ varnej doskyZákladňa
Dĺžka kábla1 m

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Bialetti Moka Elettrika, 2 porcie

Bialetti Moka Elettrika, 2 porcie

Zo sveta kávy

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Vianoce nám klepu na dvere a s nimi prichádza čas radosti, lásky a, samozrejme, darčekov. Nech už patríte medzi kávových nadšencov, gurmánov, alebo milovníkov objavovania nových chuťových...

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Orechové krémy sa stali v posledným rokoch obľúbenou pochúťkou všetkých čo vyznávajú zdravý životný štýl.

Exkluzívna kolekcia Bialetti x Dolce&Gabbana

Exkluzívna kolekcia Bialetti x Dolce&Gabbana

Dva veľké symboly Made in Italy štýlu sa spojili za účelom oslavy tradičného talianskeho kávového rituálu. 

Festivalové Leto Cafepoint 

Festivalové Leto Cafepoint