Pridať do obľúbených

Ascaso DREAM versatile, Violete

Výrobca: Ascaso

Pákový kávovar Ascaso Dream sa dá jednoducho ovládať pomocou troch malých kovových spínačov. Na jeho prednej časti sa nachádza štýlový externý termometer.

Viac detailov

Cena

679,00 € s DPH

Na sklade 1 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Espresso ako od pravého baristu!

Ascaso Dream je štýlový pákový kávovar od prestížneho španielskeho výrobcu, ktorý nadchne každého vášnivého kávičkára. Medzi jeho prednosti patria nápaditý, trendový dizajn vo fialovom prevedení, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy. Je ideálny pre domácnosti, keďže vyrobí maximálne 10 porcií espressa denne.

Kolekcia kávovarov Ascaso Dream sa pýši nielen vycibreným a extravagantným retro vzhľadom žiarivých farieb, ale aj použitím vysokokvalitných materiálov s minimom plastov, pričom jej dizajn navrhol sám Marc Aranyó pred viac ako 15-timi rokmi.
Stroj vie vyčarovať skutočne vynikajúcu kávu. Každý deň sa tak môžete cítiť ako profesionálny barista v kaviarni a vychutnávať si plnými dúškami espresso, cappuccino či iné kávové špeciality.

Kávovary Ascaso sú ručne zhotovované vo fabrike v Barcelone. Tým pádom sa každý stroj stáva originálnym kúskom, ktorý jednoznačne spestrí akúkoľvek domácnosť.

Kávovar je kompatibilný so všetkými PODmi o priemere 44 mm značiek Cafepoint, Intenso, Lucaffé, Italcaffé, Illy, Molinari, atď.


feature1.jpegDokonalé krivky

Pri výrobe tohto kávovaru sa veľká pozornosť sústreďuje najmä na jeho unikátne vonkajšie prevedenie. Telo pozostáva výlučne z vysokokvalitných materiálov, a to z ručne lešteného hliníka, kovu a nerezovej ocele, z ktorej je napríklad zhotovená odkvapávacia doska.


feature_10.jpegJednoduché ovládanie

Kávovar sa dá jednoducho ovládať pomocou troch malých kovových spínačov v tvare páky. Jeden slúži na zapnutie/vypnutie stroja, druhý na zapnutie pary a tretí na spustenie prípravy espressa. Sú umiestnené na prednej časti kávovaru, pričom sa môžu pochváliť nápaditým retro dizajnom.


pump.jpegChuť kávy, ktorá prekoná Vaše predstavy

Profesionálna pumpička pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote 20 bar, výsledkom čoho je dokonalá extrakcia arómy, chuti a ostatných organoleptických vlastností pomletých kávových zŕn. Správnu teplotu zabezpečuje varná jednotka s veľmi stabilným teplotným rozsahom, čo zaručuje nezameniteľnú chuť kávy nezávisle od toho, koľko porcií chcete pripraviť, prípadne či robíte klasické espresso alebo väčšiu dávku.


feature2.jpegMliečna pena ako obláčik

Pomocou špeciálnej parnej trysky ľahko a rýchlo pripravíte úžasne jemnú mliečnu penu a nasadíte tak korunku lahodným kávovým špecialitám. Je vyrobená z nerezovej ocele, pričom jej obsluhu zvládne naozaj každý. Viac sa o tom môžete dozvedieť tu. Skutočných kávičkových nadšencov isto poteší informácia, že má i osobitný nástavec s otvorom pre prípravu mliečnej peny podľa baristických štandardov.


filter.jpegNie je to len taký obyčajný filter

Filter (sitko) je vyrobený z vysokokvalitného nerezového materiálu AISI 304. Cirkulárna perforácia filtra sa vyznačuje uniformným charakterom, t.z. že jednotlivé otvory sú od seba približne rovnako vzdialené. Okrem toho jeho špeciálny dizajn zaručuje rovnomerný pretlak a znižuje upchávanie dierok.


vybava1.jpegKompletná výbava

Súčasťou balenia je sitko na prípravu kávy z E.S.E. PODu, sitko na prípravu jednej porcie a sitko na prípravu dvojitej porcie kávy. Ďalej v ňom nájdete profesionálnu páku s dvojitým výtokom, profesionálny tamper o priemere 57 mm na správne utlačenie kávy a odmerku na presné dávkovanie kávy.


zasobnik.jpegPriehľadný zásobník na vodu

Kávovar disponuje vyberateľným a priehľadným zásobníkom na vodu o objeme až 1,3 litra. Množstvo vody je tak viditeľné voľným okom, čo uľahčuje jej dopĺňanie.


feature5.jpegZohriata šálka - základ kvalitného espressa

Vrchná časť kávovaru funguje ako odkladacia plocha pre šálky, ktorá ich zároveň aj ohrieva. Podávanie Vašej kávičky tak dotiahnete do dokonalosti!


doska.jpegŠtýlová odkvapávacia doska

Mriežkovaná odkvapávacia doska je vyrobená z nerezovej ocele, vďaka čomu pôsobí esteticky a navyše sa ľahko čistí.


termometer.jpegNápaditý termometer

Na prednej časti kávovaru sa nachádza štýlový externý termometer informujúci o teplote kávy, ktorá je zobrazená v stupňoch Celzia a Fahrenheitoch.


Viac informácií o pákovom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi pákových kávovarov Ascaso

Ascaso je spoločnosť zameraná na výrobu domácich i profesionálnych pákových kávovarov, ich komponentov a doplnkov a elektrických mlynčekov na kávu. V roku 1962 ju založil Jesús Ascaso v španielskom meste Barcelona. Firma sa sprvu orientovala na predaj náhradných dielov do kávovarov a postupne prerazila aj na medzinárodný trh. V roku 1997 José Louis Ascaso predstavil myšlienku výroby samotných kávovarov. V súčasnosti je značka Ascaso známa vo viac ako 80-tich krajinách sveta, a to vďaka pokročilým technológiam, stále novým produktom a filozofii založenej na kvalite a štýle.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaFialová
Objem nádoby na vodu1,3 l
Tlak pumpy20 bar
Plocha na odloženie šálok s aktívnym ohrevomÁno
Rozmery (Š x V x H)245 x 345 x 280 mm
Hmotnosť10 kg
Napätie230V / 120V
Príkon1050 W
Povrchový materiálHliník, nerezová oceľ
Maximálny počet porcií na deň5 - 10
Príprava 2 šálok espressa narazÁno
OvládaniePákové
TermoblokVyrobený z nerezovej ocele a hliníka
Parná tryskaÁno

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Ascaso DREAM versatile, Violete

Ascaso DREAM versatile, Violete

Zo sveta kávy

Cafepoint pomáha - finančný dar pre organizáciu Svetielko nádeje!

Cafepoint pomáha - finančný dar pre organizáciu Svetielko nádeje!

Štyri kávy jedna báseň - Marína

Štyri kávy jedna báseň - Marína

Príbeh unikátneho radu výberových káv Marína&Sládkovič sa začal písať v ďalekom Dubaji na svetovej výstave Expo 2020. Naše obľúbené kávové zmesi Dobrá kávička boli podávané v reštauráciách a...

Italcaffé Elite Bar - opäť so zlatou medailou Z International Coffee Tasting 2022!

Italcaffé Elite Bar - opäť so zlatou medailou Z International Coffee Tasting 2022!

Máme veľkú radosť, že Talianska pražiareň Italcaffé opäť uspela na prestížnej medzinárodnej súťaži. Na súťaži International Coffee Tasting v kategórií "talianskych zmesí pre espresso" obhájila zlatú...

Privítajte nové, lepšie Ciao Italia

Privítajte nové, lepšie Ciao Italia

Milí naši zákazníci a osobitne tí z vás, ktorí si obľúbili naše jedinečné kávy Ciao Italia. S radosťou vám oznamujeme, že do našich obchodov konečne dorazili vynovené kávy tohto...