Pridať do obľúbených

BARÚ Čokoládový hrošík so slaným karamelom, 34x15g

Výrobca: BARÚ

604051

BARÚ Čokoládový hrošík so slaným karamelom vo výhodnom balení 34 kusov. Každý tento originálny hrošík je individuálne balený, aby si zachoval maximálnu sviežosť.

Viac detailov

Cena

-10.9031%

33,66 € s DPH

29,99 € s DPH

Keby ste produkty v balení kupovali samostatne,
zaplatili by ste 33,66 €

Na sklade 5 ks

Viac ako 5ks

Detaily

BARÚ Čokoládový hrošík je delikátna horká čokoláda v tvare malého hrošíka, ktorý má naplnené bruško vynikajúcim slaným karamelom obohateným vzácnou soľou Fleur de Sel. Toto vynikajúce spojenie horkej čokolády, slaného karamelu a trpasličieho hrocha je zábavné a zároveň chutné pokušenie!

Hmotnosť balenia: 34x15g.

Obsah kakaovej sušiny: min. 55%.

Zloženie: horká čokoláda (cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, maslo, sójový lecitín), karamel s Fleur de Sel soľou (cukor, glukózový sirup, smotana, Fleur de Sel soľ, slnečnicový lecitín).

O výrobcovi Čokoládového hrošíka BARÚ

BARÚ je mladá belgická spoločnosť, ktorá sa snaží hravým a originálnym spôsobom nadviazať na dedičstvo tradičnej belgickej čokolády, čoho dôkazom je aj ich tvorba lahodných sladkostí a pochúťok, pričom si udržiavajú autenticitu a tradičné spôsoby výroby. Pri výrobe používajú prírodné ingrediencie a zároveň si zachovávajú odstup od umelých farbív a príchutí. Ako hlavné ingrediencie používajú pravé ovocie, vanilku, med a ďalšie prírodné výrobky. Spoločnosť je veľkým fanúšikom belgického surrealizmu a túto skutočnosť prenášajú aj do svojich výrobkov. Pochúťky BARÚ sú chvíle úžasu a potešenia!

Obsah balenia

Vyžiadať cenovú ponuku

BARÚ Čokoládový hrošík so slaným karamelom, 34x15g

BARÚ Čokoládový hrošík so slaným karamelom, 34x15g

Zo sveta kávy

Káva v kocke: Otestujte svoje vedomosti!

Káva v kocke: Otestujte svoje vedomosti!

Séria článkov Káva v kocke je na konci a my sme si pre Vás pripravili záverečný kvíz. Otestujte svoje kávové vedomosti a po získaní aspoň 6 správnych odpovedí na Vás čaká darček!

Káva v kocke: Moderné kávové nápoje

Káva v kocke: Moderné kávové nápoje

Séria článkov Káva v kocke končí. Dnes vám prinesieme článok o novodobých prípravach kávy ako napríklad French Press alebo Chemex. Už tento týždeň sa môžete tešiť na kvíz kde na konci môžete...

Káva v kocke: Tradičné kávové nápoje

Káva v kocke: Tradičné kávové nápoje

Káva je jedným z najobľúbenejších a najrozšírenejších nápojov na svete. Od klasickej šálky čiernej kávy až po trendy latte a cappuccino. V najnovšom článku preskúmame tradičné kávové nápoje,...

Káva v kocke: Pestovanie kávy a spracovanie

Káva v kocke: Pestovanie kávy a spracovanie

Káva je jedným z najpopulárnejších nápojov na svete, to určite všetci vieme a preto milióny ľudí na celom svete začínajú svoj deň so šálkou kávy. No už ste sa niekedy zamysleli nad tým, ako sa...