Pridať do obľúbených

Simón Coll Čokoládový dáždnik Bodkovaný, 10g

Výrobca: Simón Coll

603229

4 druhy delikátnych čokoládok v tvare rozkošných dáždnikov z dielne španielskeho výrobcu Simón Coll sú charakteristické rozličným podielom kakaovej sušiny.

Viac detailov

Cena

0,99 € s DPH

Na sklade 15 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Pri objednávke, prosím, zadajte v poznámke, aký druh (príp. farbu) čokoládového dáždnika na obrázku si želáte zakúpiť.

Nevšedné prekvapenie nielen pre Vašu ratolesť

4 druhy delikátnych čokoládok v tvare rozkošných dáždnikov z dielne španielskeho výrobcu Simón Coll sú charakteristické rozličným podielom kakaovej sušiny a obsahom kvalitných prírodných surovín. Ich dokonalá chuť je výsledkom precízneho výberu a tradičného praženia kakaových bôbov v legendárnej čokoládovni. Čokoládové dáždniky sa vyznačujú extra jemnou, krémovou a príjemne sladkou chuťou, pričom sa úžasne rozplývajú na jazyku. Navyše sa pýšia nápaditými obalmi bodkovaného vzoru. Spoznajte tento výnimočný pôžitok, ukrytý v atraktívnom dizajne!

Hmotnosť balenia: 10 g. Cena za 1 ks. Vyrobené v Španielsku (Barcelona). Bez obsahu umelých prísad.


Zloženie bielej čokolády (krémový dáždnik): cukor, kakaové maslo, mliečna sušina, emulgátor: sójový lecitín, aróma: vanilka. Obsah kakaovej sušiny: min. 25%. Výrobok môže obsahovať stopy rôznych druhov orechov.

Zloženie mliečnej čokolády 32% (červený dáždnik): cukor, kakaové maslo, mliečna sušina, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín, aróma: vanilka. Obsah kakaovej sušiny: min. 32%. Výrobok môže obsahovať stopy rôznych druhov orechov.

Zloženie horkej čokolády 50% (fialový dáždnik): cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, aróma: vanilka. Obsah kakaovej sušiny: min. 50%. Výrobok môže obsahovať stopy mlieka a rôznych druhov orechov.


O výrobcovi čokolád Simón Coll

Simón Coll Xocolaters je legendárna rodinná spoločnosť, ktorá sídli neďaleko španielskej Barcelony. Bola založená v roku 1840, čím sa radí medzi najstaršie čokoládovne. Firma si vďaka svojej láske k čokoláde, silným rodinným putám a túžbam objavovať stále nové receptúry získala milióny zákazníkov vo viac ako 20-tich krajinách sveta. Spoločnosť dbá predovšetkým na dôkladnú a detailnú kontrolu kakaových bôbov, výber vysokoakostných surovín a sofistikovaný výrobný proces, aby sa Vám dostala do rúk čokoláda len tej najlepšej kvality a chuti. Simón Coll, to je spojenie dlhoročnej tradície a naozajstnej, poctivej čokolády!

Vyžiadať cenovú ponuku

Simón Coll Čokoládový dáždnik Bodkovaný, 10g

Simón Coll Čokoládový dáždnik Bodkovaný, 10g

Zo sveta kávy

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Ten najlepší výber kávových darčekov!

Vianoce nám klepu na dvere a s nimi prichádza čas radosti, lásky a, samozrejme, darčekov. Nech už patríte medzi kávových nadšencov, gurmánov, alebo milovníkov objavovania nových chuťových...

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

Orechové krémy sa stali v posledným rokoch obľúbenou pochúťkou všetkých čo vyznávajú zdravý životný štýl.

Exkluzívna kolekcia Bialetti x Dolce&Gabbana

Exkluzívna kolekcia Bialetti x Dolce&Gabbana

Dva veľké symboly Made in Italy štýlu sa spojili za účelom oslavy tradičného talianskeho kávového rituálu. 

Festivalové Leto Cafepoint 

Festivalové Leto Cafepoint