Iba online

Pridať do obľúbených

Italcaffé Espresso šálka s podšálkou 70ml, 6ks

Výrobca: Italcaffé

Exkluzívny set 6-tich vkusných espresso šálok s podšálkami od Italcaffé. Sú vyrobené z kvalitného hrubostenného porcelánu. Popíjajte kávičku so štýlom!

Viac detailov

Cena

-30.4674%

35,94 € s DPH

24,99 € s DPH

Na sklade 6 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Popíjajte kávičku so štýlom!

Exkluzívny set 6-tich vkusných espresso šálok s podšálkami. Sú vyrobené z kvalitného hrubostenného porcelánu, vďaka čomu sa vyznačujú dlhšou životnosťou, vyššou odolnosťou voči tepelným šokom a výrazne lepším udržaním teploty, arómy a chuti kávy.

Šálky sú bielej farby a zdobené červeným logom spoločnosti Italcaffé. Každá zo šálok sa pýši iným motívom čiernej farby, ktorý dodáva šálkam jedinečný šmrnc. Podšálky majú krásnu bielu farbu.

Jemný vnútorný povrch šálok uľahčuje nalievanie kávy či mlieka a dlhšie uchováva konzistenciu krémy. Špeciálny dizajn uška zaručuje pohodlné uchopenie.

Šálky sú ideálne na podávanie tradičného alebo dvojitého espressa. Rovnako môžu poslúžiť aj ako očarujúci darček pre vášnivého kávičkára.

O výrobcovi šálok Italcaffé

Italcaffé je spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy sídliaca v severnej časti Talianska, v okolí mesta La Spezia. Bola založená v roku 1969 a začínala ako tradičná rodinná pražiareň. V súčasnosti vyváža kávu až do 30-tich krajín sveta a preto je populárnou značkou nielen v Taliansku. Využívaním najpokročilejších technológií pri pražení kávy Italcaffé zaručuje 100%-nú kvalitu svojich výrobkov a ponúka zákazníkom kávu, ktorá si uchováva všetky chuťové vlastnosti, potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa. Okrem toho prináša na trh hlavne širokú škálu rôznych vynikajúcich kávových zmesí, ktoré sú zložené len z veľkých a precízne vyberaných kávových zŕn. Italcaffé, to je záruka najvyššej kvality a spokojnosti! Viac o spoločnosti Italcaffé sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaBiela s farebným motívom
MateriálPorcelán
Obsah balenia6 šálok, 6 podšálok
Objem70 ml

Vyžiadať cenovú ponuku

Italcaffé Espresso šálka s podšálkou 70ml, 6ks

Italcaffé Espresso šálka s podšálkou 70ml, 6ks

Zo sveta kávy

Cold Brew - Nápoj, ktorý by mal každý ochutnať.

Cold Brew - Nápoj, ktorý by mal každý ochutnať.

Cold Brew patrí medzi novodobé spôsoby prípravy kávy, ktoré si našli svoju obľubu medzi zákazníkmi do takej miery, že sme ho zaradili do našej Letnej ponuky a rozhodli sa pripraviť užitočný...

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Leto je už v plnom prúde a čo by to bolo leto bez poriadnej Letnej ponuky Cafepoint ktorú sme si pre vás už od dnešného dňa pripravili na všetkých našich prevádzkach, v ponuke nájdete až štyri...

5 dôvodov, prečo je dobré piť kávu v primeranom množstve.

5 dôvodov, prečo je dobré piť kávu v primeranom množstve.

Káva je jednoduchý nápoj, ktorý dokáže náš deň urobiť lepším. Či už cestujete do práce, alebo si po obede v kancelárii doprajete chutné espresso, je ťažké si bez kávy predstaviť deň....