Pridať do obľúbených

Acme & Co EVO Union šálka modrá, 230ml

Výrobca: Acme & Co

Modrá šálka Acme & Co EVO Union je ideálna na podávanie kávových nápojov, filtrovanej kávy alebo čaju. Má hrubší spodok pre lepšie udržanie tepla.

Viac detailov

Na sklade 4 ks

Posledné kusy skladom

Cena

-15.1799%

13,90 € s DPH

11,79 € s DPH

Detaily

Exkluzívna šálka na kávu od renomovaného novozélandského výrobcu Acme & Co patrí do kolekcie s názvom Evolution. Je vyrobená z odolného a ťažkého porcelánu a navrhnutá tak, aby sa z nej jednoduchšie a príjemnejšie pilo.

Šálka má hrubší spodok pre lepšie udržanie tepla a špeciálny dizajn uška zaručuje pohodlné uchopenie. Okrem toho jemný vnútorný povrch šálky uľahčuje nalievanie kávy či mlieka.

Z vonkajšej strany je štýlovej modrej farby, zvnútra je biela.

Ideálna na podávanie kávových nápojov, filtrovanej kávy alebo čaju.

O výrobcovi šálok Acme & Co

Acme & Co je úspešná novozélandská spoločnosť založená v roku 2011. Zameriava sa na dizajn, výrobu a distribúciu porcelánových šálok a hrnčekov, ktoré sa pýšia jedinečným, elegantným dizajnom, vysokou kvalitou, pohodlnou manipuláciou a dlhodobou použiteľnosťou. Pre tieto vlastnosti ich obľubujú baristi a kávoví nadšenci po celom svete. Populárna je najmä edícia exkluzívnych kávových šálok pod názvom EVOLUTION, ktorá vzdáva úctu unikátnej novozélandskej prírode. Vďaka šálkam od Acme & Co sa pitie kávy stáva naozajstným zážitkom.

Vlastnosti

Vlastnosti
Farba Modrá, biela
Obsah balenia 1 šálka, 1 podšálka
Materiál Porcelán
Objem 230 ml

Vyžiadať cenovú ponuku

Acme & Co EVO Union šálka modrá, 230ml

Acme & Co EVO Union šálka modrá, 230ml