Bialetti Elektrický mlynček na kávu

Bialetti Elektrický mlynček na kávu je ideálny najmä pre domácnosti, no možno ho použiť aj v zamestnaneckých kuchynkách. Pýši sa masívnym, kompaktným dizajnom.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 240081
  • 89,90€

Tento elegantný elektrický mlynček na kávu od špičkového talianskeho výrobcu Bialetti je ideálny najmä pre domácnosti, no možno ho použiť aj v zamestnaneckých kuchynkách. Masívny, kompaktný dizajn z neho robí dokonalý doplnok do kuchyne, pričom sa perfektne hodí k akémukoľvek typu kávovaru.

Telo mlynčeka je zhotovené z odolného kovu. Do priehľadného plastového zásobníka s odnímateľným vekom sa zmestí 100 g zrnkovej kávy a do nádobky na mletú kávu 430 ml mletej kávy. Pevný kužeľovitý mlecí mechanizmus zaručuje kvalitné mletie kávových zŕn. Mlynček je vybavený špeciálnym otočným ovládačom určeným na presné nastavenie počtu šálok (2-12), vďaka čomu Vám mlynček namelie len požadované množstvo kávových zŕn. Ovládač sa nachádza na prednej časti prístroja.

Mlynček sa jednoducho a intuitívne nastavuje v dvoch krokoch. Či už máte chuť na tradičné espresso, lahodnú filtrovanú alebo moka kávu, tento mlynček pomelie kávové zrná presne podľa Vašich predstáv. Vďaka nemu si vždy pripravíte ideálnu šálku kávy!

Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu Bialetti Elektrický mlynček na kávu

Základné špecifikácie
Farba Strieborná, čierna
Rozmery (Š x V x H) 180 x 265 x 130 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!