Bialetti Moka Induction zlatý, 3 porcie

Bialetti Moka Induction zlatej farby je inovatívna moka kanvička s unikátnym dizajnom, ktorú jednoducho musíte mať! Vhodná aj na indukčné varné dosky.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203365
  • 37,90€

Jedinečná kombinácia dvoch kovov

Tento moka kávovar od uznávaného talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu 3 porcií lahodného talianskeho espressa. Od svojich ostatných "súrodencov" sa líši predovšetkým tým, že jeho nádobka na vodu je vyrobená z nerezovej ocele, vďaka čomu je vhodný aj na indukčné varné dosky. To mu však neuberá na elegancii a vysokej kvalite. Spája v sebe nielen 2 kovy, ale aj 2 tvary. Moderný zaoblený dizajn nádobky na vodu vytvára s osemuholníkovým hliníkovým telom štýlovej zlatej farby jedinečný súlad. Inovatívna moka kanvička s unikátnym dizajnom, ktorú jednoducho musíte mať!

Nie je vhodný do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Moka Induction zlatý, 3 porcie

Základné špecifikácie
Farba Zlatá, strieborná
Materiál Potravinársky hliník, nerezová oceľ, silikón
Množstvo kávy 21 g
Typ varnej dosky Indukčná, plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 1,5 dl vody / 3 šálky kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!