Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Bialetti Moka Induction zlatý, 6 porcií

Moka kávovar Bialetti Moka Induction zlatej farby od uznávaného talianskeho výrobcu je vhodný aj na indukčné varné dosky. Určený na prípravu 6 porcií kávy.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203417
  • 44,90€

Jedinečná kombinácia dvoch kovov

Tento moka kávovar od uznávaného talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu 6 porcií lahodného talianskeho espressa. Od svojich ostatných "súrodencov" sa líši predovšetkým tým, že jeho nádobka na vodu je vyrobená z nerezovej ocele, vďaka čomu je vhodný aj na indukčné varné dosky. To mu však neuberá na elegancii a vysokej kvalite. Spája v sebe nielen 2 kovy, ale aj 2 tvary. Moderný zaoblený dizajn nádobky na vodu vytvára s osemuholníkovým hliníkovým telom štýlovej zlatej farby jedinečný súlad. Inovatívna moka kanvička s unikátnym dizajnom, ktorú jednoducho musíte mať!

Nie je vhodný do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Moka Induction zlatý, 6 porcií

Základné špecifikácie
Farba Zlatá, strieborná
Materiál Potravinársky hliník, nerezová oceľ, silikón
Množstvo kávy 42 g
Typ varnej dosky Indukčná, plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 3 dl vody / 6 šálok kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!