JURA WE8 Chrome

+ 3kg zrnkovej kávy - Cofita Classico Italiano (1kg), Italcaffé Gran Gusto (1kg) a Cafepoint Ciao Venezia (1kg) GRÁTIS!
JURA WE8 Chrome je určený na prípravu až 30-tich porcií kávy denne, preto sa hodí najmä pre malé a stredne veľké kancelárie. Najlepší špecialista na kávu!
NAVYŠE Darček Darček
DO 3 DNÍ
 • Značka: Jura
 • Kód produktu: 222010
 • 1 799,00€

Pri kúpe tohto stroja dostanete teraz od nás darček - 3kg zrnkovej kávy:

Benefit - darček ku kávovaru platí iba obmedzenú dobu pre nákup na e-shope cafepoint.sk a v predajniach Cafepointu! Ponuka neplatí v predajniach Cafepointu v prípade, ak je cena produktu nižšia ako na e-shope cafepoint.sk!


JURA WE8 Chrome je profesionálny automatický kávovar prestížneho švajčiarskeho výrobcu. Pýši sa elegantným dizajnom, ľahkou obsluhou a pokročilými technológiami, ktoré zaručujú prípravu tej najlepšej kávy. Obľúbia si ho predovšetkým milovníci kávových špecialít, ale poteší i zástancov klasickej kávy alebo espressa. Keďže je určený na prípravu až 30-tich porcií kávy denne, hodí sa najmä pre malé a stredne veľké kancelárie.

Kávovar disponuje hneď viacerými jedinečnými vlastnosťami a funkciami akými sú napríklad Systém pulzného extrakčného procesu (P.E.P.®), Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©), výškovo nastaviteľný výpust na kávu/cappuccino, príprava 2 šálok kávy/espressa/ristretta naraz či viacero užívateľských rozhraní (možnosť uzamykania vybraných funkcií). Ovládanie tohto stroja bude hračkou vďaka intuitívnemu farebnému TFT displeju a JURA aplikácii. Kávovar ponúka jednoduchý koncept obsluhy spojený so širokým rozpätím možností rôzneho nastavovania a programovania. Okrem toho zvládne prípravu až 12-tich rôznych nápojov, pričom je vybavený špeciálnou dýzou, ktorá Vám zaručí prípravu tej najjemnejšej mliečnej peny. Na trh prichádza v impozantnom čierno-striebornom prevedení, vďaka čomu bude ozdobou nejednej modernej domácnosti/kancelárie.

JURA WE8 Chrome je jednoducho ten najlepší špecialista na kávu!


Káva ako v kaviarni

Kávovar zaručuje prípravu vždy tej najkvalitnej šálky kávy vďaka dvom pokrokovým technológiam. Prvou je P.E.P., čiže pulzný extrakčný proces, na vývoji ktorého sa JURA inšpirovala postupmi tých najlepších baristov. Výsledkom je revolučný systém, ktorý optimalizuje čas lúhovania, vďaka čomu bude docielená potrebná intenzita a aróma pri všetkých druhoch nápojov. Druhou technológiou je I.P.B.A.S., čiže inteligentný predlúhovací Aroma systém, ktorý pred samotným procesom lúhovania kávu najprv navlhčí.


Plná chuť

Kávovar je vybavený inovatívnym mlynčekom Aroma G3, ktorý má až 6 úrovní hrúbky mletia. Vďaka nemu získa Vaša káva neodolateľnú chuť. Dokáže totiž zrnká kávy pomlieť dvojnásobnou rýchlosťou, no zároveň šetrne, čo sa odrazí na pôžitku z kávy i na hotovej explózii aróm v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu.


Prepracované ovládanie

Kávovar ponúka naozaj jednoduchý koncept obsluhy spojený so širokým rozpätím možností rozličného nastavovania a programovania. Môžete si napríklad vybrať akú teplotu a množstvo vody bude mať Vaša káva/čaj, prípadne nastaviť preferovanú silu kávy. Vďaka viacerým užívateľským rozhraniam sa dajú niektoré funkcie uzamknúť, napríklad môžete dať prednosť vybraným kávovým špecialitám a znemožniť prístup k iným kávovým nápojom alebo čistiacim programom. Celé ovládanie kávovaru je tak pod Vaším dohľadom.


Dokonalá hygiena

Integrované programy pre prepláchnutie a čistenie stroja a mliečnych ciest spustíte stlačením jediného tlačidla. Kávovar bude vďaka nim perfektne vyčistený, predĺži sa jeho životnosť a nápoje z neho budú chutiť tak, ako majú. Toto všetko zaručuje certifikát spoločnosti TÜV Rheinland, preto sa JURA WE8 hodí predovšetkým do prevádzok, kde je častá a zvýšená kontrola prostredia.


 • Pulzný extračný proces (P.E.P.)
 • Zabudovaný JURA Smart Connect - možnosť ovládania prostredníctvom smartfónu alebo tabletu (aplikácia JURA Connect App)
 • Viacstupňový mlynček Aroma G3
 • Jednoduchá koncepcia obsluhy
 • Moderný farebný TFT displej
 • Extra veľký zásobník na zrnkovú kávu: 500 g
 • Extra veľký zásobník na vodu s objemom až 3 l
 • Hygienické a čistiace programy na preplachovanie, čistenie a odvápňovanie
 • 12 individuálne programovateľných receptov na prípravu kávy
 • Cappuccino jedným stlačením tlačidla
 • Naprogramovateľné úrovne sily kávy: 8 stupňov
 • Naprogramovateľná teplota kávy: 2 stupne
 • Maximálny denný počet káv: 30
 • Jantárové osvetlenie šálok pre mimoriadny estetický zážitok
 • Odhlučnená prevádzka

Viac informácií o automatickom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi kávovarov JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu JURA WE8 Chrome

Vlastnosti
Dýza na cappuccino Dýza na jemnú mliečnu penu
Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©) Áno
Monitorovaný odkvapkávač Áno
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.©) Áno
TÜV Certifikát Áno
Zúčtovacie systémy Kompatibilný
Fluidný systém Áno (1)
Základné špecifikácie
Dĺžka kábla cca 1,1 m
Farba Čierna, strieborná
Filter na vodu CLARIS Pro Smart / CLARIS Smart
Hmotnosť 10 kg
Maximálny počet porcií na deň 30
Odhlučnená prevádzka Áno
Osvetlenie šálok Jantárové
Rozmery (Š x V x H) 295 x 419 x 444 mm
Funkcie
2 šálky vrátane nastavenia arómy Áno
App Compatibility JURA Connect App, JURA Coffee App Professional
Automatická detekcia mletej kávy Áno
Automatické vyplachovanie mliečnych ciest Áno
Automatický ukazovateľ odvápňovania Áno
Cappuccino jedným tlačidlom Áno
Čistiaci program Áno
Integrovaný program odvápňovania Áno
Nastavenie množstva vody na kávu Áno
Nastavenie tvrdosti vody Áno
Nastaviteľná teplota kávy Áno (2 stupne)
Nastaviteľný stupeň pomletia Áno (6 úrovní hrúbky mletia)
Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje Áno (3 úrovne teploty vody)
Pripravované nápoje 12 druhov nápojov (1 latte macchiato, 1 cappuccino, 1 flat white, 2 kávy, 1 káva, 2 espressá, 1 espresso, 2 ristrettá, 1 ristretto, 1 horúca voda, mlieko)
Programovateľné úrovne sily kávy 8
Programovateľný čas vypnutia Áno
Systém predohriatia Áno
Technické špecifikácie
Connector System Áno
Displej Farebný TFT displej
Maximálny počet porcií kávového odpadu 25
Maximálny výkon 230V/1450W
Mlynček na kávu AromaG3
Objem nádoby na vodu 3 l
Otvor na mletú kávu Áno (1)
Počet mlynčekov 1
Počet termoblokov 1
Tlak pumpy 15 bar
Variabilná varná jednotka 5 - 16 g
Výpust na horúcu vodu Áno
Výškovo nastaviteľný výpust na cappuccino 107 - 153 mm
Výškovo nastaviteľný výpust na kávu 65 - 111 mm
Zásobník na zrnkovú kávu Áno (na 500 g)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!