Pridať do obľúbených

Hario Buono V60 Elektrická kanvica, 800ml

Výrobca: Hario

Elektrická kanvica Hario Buono V60 je skvelý doplnok k príprave filtrovanej kávy. Je vybavená špeciálne tvarovanou trubičkou určenou na presné nalievanie vody.

Viac detailov

Cena

89,90 € s DPH

Na sklade 6 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Staňte sa majstrom v príprave filtrovanej kávy!

Ak si pripravujete svoju obľúbenú šálku kávičky pomocou AeroPressu, dripperu V60 alebo Chemexu, potom je táto elektrická kanvica od špičkového japonského výrobcu Hario určená priamo Vám. Jej prepracovaný dizajn z nej robí ideálny doplnok k príprave filtrovanej kávy. Je vybavená dlhou, úzkou, špeciálne tvarovanou trubičkou, pomocou ktorej môžete nalievať horúcu vodu s absolútnou presnosťou, vďaka čomu máte celý proces extrakcie kávy pod kontrolou. Pre čo najlepšiu chuť kávy by mal byť prúd vody pomalý a rovnomerný.

Kanvica je vyrobená z vysokokvalitnej nerezovej ocele a jej elegantný vzhľad so zaoblenými hranami rožžiari každú modernú kuchyňu. Ďalšou prednosťou je odnímateľná základňa, ktorú možno prostredníctvom kábla zapojiť do elektrickej siete o 110V/230V. Preto sa Vám môže hodiť aj na dovolenky, pobyt na chate či do kancelárie. Navyše, ergonomicky tvarovaná plastová rukoväť a držiak viečka chránia ruku pred popálením a zabezpečujú pohodlnú manipuláciu.

Voda sa v kanvici začne ohrievať stlačením spínača a po zovretí vody sa kanvica automaticky vypne. Rovnako sa automaticky vypne i v prípade nechceného zapnutia, keď sa v nej voda aktuálne nenachádza. Doba varenia 800 ml vody: 5-6 min.

Okrem kávy ju možete používať aj na zalievanie iných druhov nápojov.

O výrobcovi elektrickej kanvice Hario

Japonská spoločnosť Hario založená v roku 1921 v Tokiu je jedinou fabrikou v krajine, ktorá sa zameriava na dizajn a výrobu teplovzdorného skla. Pôvodne obchodovala s laboratórnym sklom určeným na vedecké účely, neskôr rozšírila svoj sortiment aj o produkty využívané v domácnosti. V súčasnosti spoločnosť ponúka na trh širokú škálu výrobkov potrebných nielen na prípravu kávy, čaju a ostatných nápojov, ale i na varenie. Okrem toho Hario dbá na ochranu životného prostredia a používa vysokokvalitné materiály, vďaka čomu sa jeho produkty vyznačujú bezpečnosťou a dlhou životnosťou.

Vlastnosti

Vlastnosti
Farba Strieborná
Materiál Nerezová oceľ, polypropylén (plast)
Objem 800 ml
Rozmery (Š x V x H) 295 x 175 x 156 mm
Hmotnosť 800 g
Dĺžka kábla 0,75 m
Príkon 900-1000W

Vyžiadať cenovú ponuku

Hario Buono V60 Elektrická kanvica, 800ml

Hario Buono V60 Elektrická kanvica, 800ml

Zo sveta kávy

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Naša cesta okolo sveta kávy pokračuje a tento krát sa z Talianska presúvame tam, kde začal príbeh kávy - do Afriky. Až 12% svetovej produkcie kávy je dopestovanej práve v tejto krajine. Naším sprievodcom...

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Z ďalekej Ázie sa presúvame do Talianska, krajiny, v ktorej síce kávu nepestujú, no napriek tomu patrí jednoznačne medzi kávové veľmoci! Práve táto krajina priniesla svetu mnoho objavov a inovácií...

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Práve dnes vyrážame, spolu s vami, na výlet okolo kávového sveta! 

Cafetravel - Krajina tisícich bohov a Smaragd rovníka.

Cafetravel - Krajina tisícich bohov a Smaragd rovníka.

Náš výlet za prémiovými kávami začína v exotickej Ázii, ktorá patrí medzi najväčších producentov kávy na svete. Ázia je zďaleka najväčším pestovateľom kávy odrody Robusta. Vietnam je vďaka tomu...