Iba online

Pridať do obľúbených

Hario Buono V60 Elektrická kanvica, 800ml

Výrobca: Hario

Elektrická kanvica Hario Buono V60 je skvelý doplnok k príprave filtrovanej kávy. Je vybavená špeciálne tvarovanou trubičkou určenou na presné nalievanie vody.

Viac detailov

Cena

-11.0234%

89,90 € s DPH

79,99 € s DPH

Na sklade 1 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Staňte sa majstrom v príprave filtrovanej kávy!

Ak si pripravujete svoju obľúbenú šálku kávičky pomocou AeroPressu, dripperu V60 alebo Chemexu, potom je táto elektrická kanvica od špičkového japonského výrobcu Hario určená priamo Vám. Jej prepracovaný dizajn z nej robí ideálny doplnok k príprave filtrovanej kávy. Je vybavená dlhou, úzkou, špeciálne tvarovanou trubičkou, pomocou ktorej môžete nalievať horúcu vodu s absolútnou presnosťou, vďaka čomu máte celý proces extrakcie kávy pod kontrolou. Pre čo najlepšiu chuť kávy by mal byť prúd vody pomalý a rovnomerný.

Kanvica je vyrobená z vysokokvalitnej nerezovej ocele a jej elegantný vzhľad so zaoblenými hranami rožžiari každú modernú kuchyňu. Ďalšou prednosťou je odnímateľná základňa, ktorú možno prostredníctvom kábla zapojiť do elektrickej siete o 110V/230V. Preto sa Vám môže hodiť aj na dovolenky, pobyt na chate či do kancelárie. Navyše, ergonomicky tvarovaná plastová rukoväť a držiak viečka chránia ruku pred popálením a zabezpečujú pohodlnú manipuláciu.

Voda sa v kanvici začne ohrievať stlačením spínača a po zovretí vody sa kanvica automaticky vypne. Rovnako sa automaticky vypne i v prípade nechceného zapnutia, keď sa v nej voda aktuálne nenachádza. Doba varenia 800 ml vody: 5-6 min.

Okrem kávy ju možete používať aj na zalievanie iných druhov nápojov.

O výrobcovi elektrickej kanvice Hario

Japonská spoločnosť Hario založená v roku 1921 v Tokiu je jedinou fabrikou v krajine, ktorá sa zameriava na dizajn a výrobu teplovzdorného skla. Pôvodne obchodovala s laboratórnym sklom určeným na vedecké účely, neskôr rozšírila svoj sortiment aj o produkty využívané v domácnosti. V súčasnosti spoločnosť ponúka na trh širokú škálu výrobkov potrebných nielen na prípravu kávy, čaju a ostatných nápojov, ale i na varenie. Okrem toho Hario dbá na ochranu životného prostredia a používa vysokokvalitné materiály, vďaka čomu sa jeho produkty vyznačujú bezpečnosťou a dlhou životnosťou.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaStrieborná
MateriálNerezová oceľ, polypropylén (plast)
Objem800 ml
Rozmery (Š x V x H)295 x 175 x 156 mm
Hmotnosť800 g
Dĺžka kábla0,75 m
Príkon900-1000W

Vyžiadať cenovú ponuku

Hario Buono V60 Elektrická kanvica, 800ml

Hario Buono V60 Elektrická kanvica, 800ml

Zo sveta kávy

Cafepoint pomáha - finančný dar pre organizáciu Svetielko nádeje!

Cafepoint pomáha - finančný dar pre organizáciu Svetielko nádeje!

Štyri kávy jedna báseň - Marína

Štyri kávy jedna báseň - Marína

Príbeh unikátneho radu výberových káv Marína&Sládkovič sa začal písať v ďalekom Dubaji na svetovej výstave Expo 2020. Naše obľúbené kávové zmesi Dobrá kávička boli podávané v reštauráciách a...

Italcaffé Elite Bar - opäť so zlatou medailou Z International Coffee Tasting 2022!

Italcaffé Elite Bar - opäť so zlatou medailou Z International Coffee Tasting 2022!

Máme veľkú radosť, že Talianska pražiareň Italcaffé opäť uspela na prestížnej medzinárodnej súťaži. Na súťaži International Coffee Tasting v kategórií "talianskych zmesí pre espresso" obhájila zlatú...

Privítajte nové, lepšie Ciao Italia

Privítajte nové, lepšie Ciao Italia

Milí naši zákazníci a osobitne tí z vás, ktorí si obľúbili naše jedinečné kávy Ciao Italia. S radosťou vám oznamujeme, že do našich obchodov konečne dorazili vynovené kávy tohto...