Iba online

Pridať do obľúbených

Hario Buono V60 Elektrická kanvica, 800ml

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Výrobca: Hario

Elektrická kanvica Hario Buono V60 je skvelý doplnok k príprave filtrovanej kávy. Je vybavená špeciálne tvarovanou trubičkou určenou na presné nalievanie vody.

Viac detailov

Cena

89,90 € s DPH

Vypredané

Detaily

Staňte sa majstrom v príprave filtrovanej kávy!

Ak si pripravujete svoju obľúbenú šálku kávičky pomocou AeroPressu, dripperu V60 alebo Chemexu, potom je táto elektrická kanvica od špičkového japonského výrobcu Hario určená priamo Vám. Jej prepracovaný dizajn z nej robí ideálny doplnok k príprave filtrovanej kávy. Je vybavená dlhou, úzkou, špeciálne tvarovanou trubičkou, pomocou ktorej môžete nalievať horúcu vodu s absolútnou presnosťou, vďaka čomu máte celý proces extrakcie kávy pod kontrolou. Pre čo najlepšiu chuť kávy by mal byť prúd vody pomalý a rovnomerný.

Kanvica je vyrobená z vysokokvalitnej nerezovej ocele a jej elegantný vzhľad so zaoblenými hranami rožžiari každú modernú kuchyňu. Ďalšou prednosťou je odnímateľná základňa, ktorú možno prostredníctvom kábla zapojiť do elektrickej siete o 110V/230V. Preto sa Vám môže hodiť aj na dovolenky, pobyt na chate či do kancelárie. Navyše, ergonomicky tvarovaná plastová rukoväť a držiak viečka chránia ruku pred popálením a zabezpečujú pohodlnú manipuláciu.

Voda sa v kanvici začne ohrievať stlačením spínača a po zovretí vody sa kanvica automaticky vypne. Rovnako sa automaticky vypne i v prípade nechceného zapnutia, keď sa v nej voda aktuálne nenachádza. Doba varenia 800 ml vody: 5-6 min.

Okrem kávy ju možete používať aj na zalievanie iných druhov nápojov.

O výrobcovi elektrickej kanvice Hario

Japonská spoločnosť Hario založená v roku 1921 v Tokiu je jedinou fabrikou v krajine, ktorá sa zameriava na dizajn a výrobu teplovzdorného skla. Pôvodne obchodovala s laboratórnym sklom určeným na vedecké účely, neskôr rozšírila svoj sortiment aj o produkty využívané v domácnosti. V súčasnosti spoločnosť ponúka na trh širokú škálu výrobkov potrebných nielen na prípravu kávy, čaju a ostatných nápojov, ale i na varenie. Okrem toho Hario dbá na ochranu životného prostredia a používa vysokokvalitné materiály, vďaka čomu sa jeho produkty vyznačujú bezpečnosťou a dlhou životnosťou.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaStrieborná
MateriálNerezová oceľ, polypropylén (plast)
Objem800 ml
Rozmery (Š x V x H)295 x 175 x 156 mm
Hmotnosť800 g
Dĺžka kábla0,75 m
Príkon900-1000W

Príslušenstvo

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

  Vyžiadať cenovú ponuku

  Hario Buono V60 Elektrická kanvica, 800ml

  Hario Buono V60 Elektrická kanvica, 800ml

  Zo sveta kávy

  Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

  Top z kávového sveta:Kávičkári, rekordy a štatistiky: Čo ste možno o káve nevedeli. #2

  Ste ten typ, čo si kávu vychutnáva pomaly a sústredene, alebo ju skôr rýchlo "hodíte do seba" a bežíte ďalej? Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, možno vás prekvapia niektoré rekordy a...

  Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

  Top z kávového sveta: Rekordy a zaujímavosti, ktoré vás prekvapia. #1

  Svet kávy je fascinujúci a plný prekvapení. Od rekordných šálok až po národy, kde je káva doslova národným nápojom,ponorme sa spolu do tohto sveta a objavme jeho najzaujímavejšie rekordy a...

  Ten najlepší výber kávových darčekov!

  Ten najlepší výber kávových darčekov!

  Vianoce nám klepu na dvere a s nimi prichádza čas radosti, lásky a, samozrejme, darčekov. Nech už patríte medzi kávových nadšencov, gurmánov, alebo milovníkov objavovania nových chuťových...

  Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

  Nátierky Librum - Už viem čo si dám k rannej kávičke

  Orechové krémy sa stali v posledným rokoch obľúbenou pochúťkou všetkých čo vyznávajú zdravý životný štýl.