Iba online

Pridať do obľúbených

Hario Buono V60 Elektrická kanvica, 800ml

Výrobca: Hario

Elektrická kanvica Hario Buono V60 je skvelý doplnok k príprave filtrovanej kávy. Je vybavená špeciálne tvarovanou trubičkou určenou na presné nalievanie vody.

Viac detailov

Cena

-11.0234%

89,90 € s DPH

79,99 € s DPH

Na sklade 3 ks

Posledné kusy skladom

Detaily

Staňte sa majstrom v príprave filtrovanej kávy!

Ak si pripravujete svoju obľúbenú šálku kávičky pomocou AeroPressu, dripperu V60 alebo Chemexu, potom je táto elektrická kanvica od špičkového japonského výrobcu Hario určená priamo Vám. Jej prepracovaný dizajn z nej robí ideálny doplnok k príprave filtrovanej kávy. Je vybavená dlhou, úzkou, špeciálne tvarovanou trubičkou, pomocou ktorej môžete nalievať horúcu vodu s absolútnou presnosťou, vďaka čomu máte celý proces extrakcie kávy pod kontrolou. Pre čo najlepšiu chuť kávy by mal byť prúd vody pomalý a rovnomerný.

Kanvica je vyrobená z vysokokvalitnej nerezovej ocele a jej elegantný vzhľad so zaoblenými hranami rožžiari každú modernú kuchyňu. Ďalšou prednosťou je odnímateľná základňa, ktorú možno prostredníctvom kábla zapojiť do elektrickej siete o 110V/230V. Preto sa Vám môže hodiť aj na dovolenky, pobyt na chate či do kancelárie. Navyše, ergonomicky tvarovaná plastová rukoväť a držiak viečka chránia ruku pred popálením a zabezpečujú pohodlnú manipuláciu.

Voda sa v kanvici začne ohrievať stlačením spínača a po zovretí vody sa kanvica automaticky vypne. Rovnako sa automaticky vypne i v prípade nechceného zapnutia, keď sa v nej voda aktuálne nenachádza. Doba varenia 800 ml vody: 5-6 min.

Okrem kávy ju možete používať aj na zalievanie iných druhov nápojov.

O výrobcovi elektrickej kanvice Hario

Japonská spoločnosť Hario založená v roku 1921 v Tokiu je jedinou fabrikou v krajine, ktorá sa zameriava na dizajn a výrobu teplovzdorného skla. Pôvodne obchodovala s laboratórnym sklom určeným na vedecké účely, neskôr rozšírila svoj sortiment aj o produkty využívané v domácnosti. V súčasnosti spoločnosť ponúka na trh širokú škálu výrobkov potrebných nielen na prípravu kávy, čaju a ostatných nápojov, ale i na varenie. Okrem toho Hario dbá na ochranu životného prostredia a používa vysokokvalitné materiály, vďaka čomu sa jeho produkty vyznačujú bezpečnosťou a dlhou životnosťou.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaStrieborná
MateriálNerezová oceľ, polypropylén (plast)
Objem800 ml
Rozmery (Š x V x H)295 x 175 x 156 mm
Hmotnosť800 g
Dĺžka kábla0,75 m
Príkon900-1000W

Vyžiadať cenovú ponuku

Hario Buono V60 Elektrická kanvica, 800ml

Hario Buono V60 Elektrická kanvica, 800ml

Zo sveta kávy

Cold Brew - Nápoj, ktorý by mal každý ochutnať.

Cold Brew - Nápoj, ktorý by mal každý ochutnať.

Cold Brew patrí medzi novodobé spôsoby prípravy kávy, ktoré si našli svoju obľubu medzi zákazníkmi do takej miery, že sme ho zaradili do našej Letnej ponuky a rozhodli sa pripraviť užitočný...

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Leto je už v plnom prúde a čo by to bolo leto bez poriadnej Letnej ponuky Cafepoint ktorú sme si pre vás už od dnešného dňa pripravili na všetkých našich prevádzkach, v ponuke nájdete až štyri...

5 dôvodov, prečo je dobré piť kávu v primeranom množstve.

5 dôvodov, prečo je dobré piť kávu v primeranom množstve.

Káva je jednoduchý nápoj, ktorý dokáže náš deň urobiť lepším. Či už cestujete do práce, alebo si po obede v kancelárii doprajete chutné espresso, je ťažké si bez kávy predstaviť deň....