Pridať do obľúbených

JURA Care Kit Údržbová sada

Výrobca: Jura

502034

JURA Care Kit Údržbová sada slúži na dokonalú starostlivosť o plnoautomatický kávovar značky JURA. Vďaka nej si môžete byť istý, že stroj bude perfektne čistý.

Viac detailov

Cena

74,90 € s DPH

Na sklade 5 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Ak vlastníte automatický kávovar, je potrebné sa o neho pravidelne starať, aby Vaša kávička chutila vždy perfektne a stroj Vám vydržal čo najdlhšie. Jeho funkčnosť môžu ohrozovať viaceré faktory:

  • Kávové zrnko - obsahuje veľa tukov, ktoré spôsobujú zanášanie a usadzovanie automatického kávovaru na miestach, ktorými káva prechádza. Jedná sa o varnú jednotku a výpust na kávu. JURA kávovary majú v sebe zabudovaný čistiaci program, ktorý vykonáte iba jedným stlačením tlačidla a pridaním čistiaceho prostriedku. Čistenie by malo byť vykonávané aspoň raz za týždeň u kávovarov v domácich podmienkach a u profesionálnych strojov každý deň.
  • Vodný kameň - pri príprave kávy dochádza k zohrievaniu vody a následnému vzniku vodného kameňa v rúrkach kávovaru. Vodný kameň potom brzdí proces zohriatia vody, spotrebúva sa viacej energie a v konečnom dôsledku sa môže Váš kávovar aj pokaziť. Okrem toho ovplyvňuje tiež výslednú chuť kávy. A práve vďaka filtru JURA Claris Smart sa už nijakého vodného kameňa obávať nemusíte, dokonca nebude potrebné ani Váš kávovar odvápňovať.
  • Mlieko - na prípravu kávových špecialít je potrebná mliečna pena. Avšak na to, aby ste pri tomto procese zabezpečili 100%-nú hygienu a najvyššiu kvalitu, potrebujete JURA čistiaci roztok na mliečne cesty, ktorý zaručí, že dýza na cappuccino bude vždy ako nová. Okrem toho je nutné vymieňať hadičku na mlieko aspoň raz za rok.

Preto spoločnosť JURA priniesla na trh jedinečnú údržbovú sadu Care Kit, ktorá slúži na dokonalú starostlivosť o Váš plnoautomatický kávovar značky JURA. Vďaka nej si môžete byť istý, že stroj bude perfektne čistý a obľúbená šálka kávičky podľa Vašich predstáv.

Obsah balenia a popis jednotlivých produktov:

  • 1x JURA Dvojfázové Čistiace tablety, 6ks - dôkladne vyčistia Váš kávovar a zároveň zabránia usadzovaniu olejov z kávových zvyškov.
  • 1x JURA Čistiaci roztok na mliečne cesty, 250ml - slúži na dôkladné prepláchnutie a vyčistenie dýzy na cappuccino od zvyškov usadenín mlieka.
  • 3ks JURA Claris Smart filter - zbavuje vodu rôznych nečistôt, chlóru a ťažkých kovov, pričom v nej uchováva minerálne látky a fluoridy.
  • 2ks JURA Náhradná hadička na mlieko - je vyrobená zo silikónu. Výmena hadičky za novú sa z hygienických a estetických dôvodov odporúča raz za rok. Dĺžka: 360 mm.

O výrobcovi Údržbovej sady JURA Care Kit

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

JURA Care Kit Údržbová sada

JURA Care Kit Údržbová sada

Zo sveta kávy

Kávopedia: Akú kávu pijú Taliani?

Kávopedia: Akú kávu pijú Taliani?

Talianske kaviarne predajú denne priemerne 230 šálok kávy. Ktorý druh je však najobľúbenejší?

Cafepoint recepty: Tiramisu

Cafepoint recepty: Tiramisu

Kávopedia: Prečo je talianska káva taká obľúbená?

Kávopedia: Prečo je talianska káva taká obľúbená?

Kávopédia: Ako mlieť kávové zrná bez mlynčeka

Kávopédia: Ako mlieť kávové zrná bez mlynčeka

V nasledujúcom článku budeme hľadať riešenie problému, ktorý môže byť nočnou morou každého kávičkára.

Vyrazili ste na výlet, na stanovačku, prišli na chatu, alebo do hotela či...