Pridať do obľúbených

Lyra čokoláda Noche Milk 40%, 90g

Výrobca: Lyra

Vysokokvalitná mliečna čokoláda LYRA Noche Milk 40% sa pýši čokoládovo-tmavou farbou. Charakterizuje ju krémová mliečna chuť obohatená o podtóny karamelu.

Viac detailov

Na sklade 53 ks

Viac ako 5ks

Cena

4,69 € s DPH

Detaily

Kyslá a krémová chuť v jednom

Táto vysokokvalitná mliečna čokoláda sa pýši typickou čokoládovo-tmavou farbou. Charakterizuje ju krémová mliečna chuť obohatená o podtóny karamelu a ovocia a nepatrnú kyslosť. Záplava nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda je vyrobená z kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 90 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota (obsah kakaovej sušiny: min. 40%), trstinový cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka.

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia:   2340 kJ / 550 kcal
Tuky:   33 g
- z toho NMK*:   10 g
Sacharidy:   57 g
- z toho cukry:   46 g
Vláknina:   3 g
Bielkoviny:   6 g
Soľ:   0 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

Lyra čokoláda Noche Milk 40%, 90g

Lyra čokoláda Noche Milk 40%, 90g