Pridať do obľúbených

Acme & Co EVO Cappuccino šálka s podšálkou čierna, 190ml

Výrobca: Acme & Co

Čierna Acme & Co EVO Cappuccino šálka s podšálkou je ideálna na podávanie cappuccina alebo menšieho caffé latte. Je vyrobená z odolného porcelánu.

Viac detailov

Na sklade 16 ks

Viac ako 5ks

Cena

-15.4438%

16,90 € s DPH

14,29 € s DPH

Detaily

Exkluzívna šálka s podšálkou na cappuccino od renomovaného novozélandského výrobcu Acme & Co patrí do kolekcie s názvom Evolution. Je vyrobená z odolného a ťažkého porcelánu.

Šálka má hrubší spodok pre lepšie udržanie tepla. Smerom k okraju sa zužuje, vďaka čomu sa z nej príjemnejšie pije. Špeciálny dizajn uška zaručuje pohodlné uchopenie. Veľký a jemný vnútorný povrch šálky uľahčuje nalievanie kávy či mlieka. Podšálka má viac zaoblené hrany a preto sa s ňou jednoduchšie manipuluje.

Šálka je z vonkajšej strany štýlovej čiernej farby, zvnútra je biela. Čiernu podšálku dekoruje biela obruč.

Vhodná na podávanie cappuccina, menšieho caffé latte alebo čaju.

O výrobcovi šálok Acme & Co

Acme & Co je úspešná novozélandská spoločnosť založená v roku 2011. Zameriava sa na dizajn, výrobu a distribúciu porcelánových šálok a hrnčekov, ktoré sa pýšia jedinečným, elegantným dizajnom, vysokou kvalitou, pohodlnou manipuláciou a dlhodobou použiteľnosťou. Pre tieto vlastnosti ich obľubujú baristi a kávoví nadšenci po celom svete. Populárna je najmä edícia exkluzívnych kávových šálok pod názvom EVOLUTION, ktorá vzdáva úctu unikátnej novozélandskej prírode. Vďaka šálkam od Acme & Co sa pitie kávy stáva naozajstným zážitkom.

Vlastnosti

Vlastnosti
Farba Čierna, biela
Obsah balenia 1 šálka, 1 podšálka
Materiál Porcelán
Objem 190 ml

Vyžiadať cenovú ponuku

Acme & Co EVO Cappuccino šálka s podšálkou čierna, 190ml

Acme & Co EVO Cappuccino šálka s podšálkou čierna, 190ml