Ascaso BASIC versatile, biely

  • Značka: Ascaso
  • Kód produktu: 201043
  • 329,00€

Dizajn - kávovar Ascaso Basic predstavuje spojenie nových trendov v čistých líniach dizajnu a materiálov s profesionálnymi úžitkovými vlastnosťami. Výsledkom je špičkový pákový kávovar za veľmi rozumnú cenu. Na výstave Ambiente Trend Forum vo Frankfurte nad Mohanom bol tento kávovar v bielom prevedení vybraný ako zástupca kávovarov pre budúce trendy v sekcii "Clean & Pure". Toto poňatie predstavuje "čisté = Clean" v dizajne a prevedení, a zároveň "čisté = Pure" v jednoduchosti ovládania a obsluhy.

Kvalita - vďaka precíznemu prevedeniu a kvalitným komponentom vytvára tento kávovar ideálne podmienky na prípravu vynikajúcej kávy a to aj pri väčších porciách vody (stredné, prípadne veľké espreso) a umožní pripraviť aj úžasné kapučína, či iné latte variácie, vždy s veľkou jednoduchosťou pri každodennom používaní.

Variabilita - ku kávovaru sa dodáva kvalitná profesionálna páka s troma vymeniteľnými sitkami. Sitká na mletú kávu sú pretlakové so zabudovaným ventilom v spodnej časti, jedno pre jednu porciu mletej kávy, druhé pre dve porcie mletej kávy a tretie (plytké) sitko slúži na jednoduchú prípravu espressa z kávových podušiek systému E.S.E. (tzv. PODy).

Výkon - kvalitné komponenty, profesionálna páka spolu s 16 barovým čerpadlom zaručujú stabilný výkon a nádhernú krému i pri káve ktorá je buď menej kvalitná, alebo nie je práve najvhodnejšie pomletá. Správnu teplotu zabezpečuje varná jednotka s veľmi stabilným teplotným rozsahom, čo zaručí lahodnú chuť kávy nezávisle od toho koľkú šálku v poradí robíte, prípadne či robíte klasické espresso alebo väčšiu porciu (napr. doppio).

Jednoduchosť – plášť kávovaru je ľahko čistiteľný ABS plast s komponentmi z nehrdzavejúcej ocele. Vrchná časť stroja je vymedzená na odkladanie šálok. Vodná/parná tryska je oceľová a je navrhnutá tak aby jej pomocou dokázal vytvoriť krásnu mliečnu penu aj začiatočník. Kávovar sa ovláda veľmi jednoducho a intuitívne, pomocou troch tlačidiel (elektrický vypínač, zapnutie pary a spustenie prípravy espressa).

Ascaso Basic PríslušenstvoPlná výbava - V balení k tomuto stroju sa nachádza sitko na prípravu kávy z PODu, sitko na prípravu jednej porcie a sitko na prípravu dvojitej porcie kávy. Ku kávovaru dostanete páku s dvojitým výtokom, damper na správne utlačenie kávy a odmerku na presné dávkovanie kávy. Už Vám nič nebude chýbať pri prvej príprave kávy vo Vašom novom miláčikovi. :)

Technické špecifikácie výrobku:

Farba:Biela
Objem nádrže na vodu:1,3 lit.
Tlak čerpadla:16 bar
Rozmery (Š x V x H)210x310x290 mm
Dve espressa zároveň:Áno
Hmotnosť stroja:5,5 kg
Príkon/Napätie:900 W/230 V
Produkcia:5-10 porcií za deň
Termoblok:Nerezová oceľ + hliník
Typ ovládania:Tlačítkové
Povrchový materiál:ABS Plast/Oceľ
Parná tryska:Áno

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!