Gran Gaggia De Luxe

Doprava Doprava ZDARMA
Produkt
nie je
skladom
  • Značka: Gaggia
  • Kód produktu: 201023
  • 149,00€

Espresso stroje z rady Gran od spoločnosti Gaggia sú takzvané "vstupné modely", ich zámerom je nechať uživateľou "ošahať" si prípravu dobrého espressa doma za neveľké peniaze. Túto úlohu plnia bravúrne, vyrábajú sa v troch farebných verziach, dovolia i absolútnym amatérom navariť chutné espresso, pričom jedna šálka kvalitného espressa vychádza cca 20 centov. Sú to ale prístroje na doma, ktoré neznesú vysokú záťaž.

Tento model nesie meno "De Luxe". Jeho obal je luxusne čierny s pochrómovaným predným panelom, z tvrdeného ABS plastu. Kávovar poskytuje tlak 15 barov a v spojení s patentovanou pákou s pretlakovým filtrom vyčaruje tento prístroj voňavé espreso s vysokou krémou i za nie celkom dodržaných podmienok na kvalitu mletia použitej kávy. Vo výbave kávovaru je aj vložka a sitko na použitie kávy systému E.S.E. tzv. PODy), čím sa Vaše  možnosti podstatne rozširujú o kvalitatívne lepšie druhy káv.

Prístroj ďalej disponuje tryskou na vodu s nádstavcom na napeňovania mlieka Pannarello, vyberateľnou nádobou na vodu, plochou na odkladanie šálok a nádržka je kompaktibilná s vodnými filtrami Brita.

Tento príjemný spoločník sa na nič nehrá, je celý uspôsobený tak, aby jeho obsluha bola jednoduchá a aby na ňom vedel pripraviť slušné espresso alebo cappuccino takmer každý. Ak ste len zvedavý a rozmýšľate nad kúpou prvého pákového kávovaru tak tieto modely vám rozhodne môžeme odporúčať.

Technické špecifikácie výrobku:

Farba:Čierna/Chróm
Objem nádrže na vodu:1 lit.
Tlak čerpadla:15 bar
Rozmery (Š x V x H)200 x 256 x 297 mm
Dve espressa zároveň:Áno
Hmotnosť stroja:4 kg
Príkon/Napätie:950 W/220-240 V
Produkcia:5-10 porcií za deň
Bojler:Nerez
Typ ovládania:Tlačítkové
Povrchový materiál:ABS Plast

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

ND Gaggia sitko dvojplášťové, 7g na 1 porciu

ND Gaggia sitko dvojplášťové, 7g na 1 porciu

Náhradné dvojplášťové pretlakové sitko od výrobcu Nuova Ricambi pre páky ká..

16,90€