Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Ascaso DREAM versatile, Black

Pákový kávovar Ascaso Dream sa pýši extravagantným retro vzhľadom čiernej farby. Disponuje parnou tryskou, s ktorou ľahko pripravíte jemnú mliečnu penu.
  • Značka: Ascaso
  • Kód produktu: 201027
  • 679,00€

Espresso ako od pravého baristu!

Ascaso Dream je štýlový pákový kávovar od prestížneho španielskeho výrobcu, ktorý nadchne každého vášnivého kávičkára. Medzi jeho prednosti patria nápaditý, trendový dizajn v čiernom prevedení, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy. Je ideálny pre domácnosti, keďže vyrobí maximálne 10 porcií espressa denne.

Kolekcia kávovarov Ascaso Dream sa pýši nielen vycibreným a extravagantným retro vzhľadom žiarivých farieb, ale aj použitím vysokokvalitných materiálov s minimom plastov, pričom jej dizajn navrhol sám Marc Aranyó pred viac ako 15-timi rokmi.
Stroj vie vyčarovať skutočne vynikajúcu kávu. Každý deň sa tak môžete cítiť ako profesionálny barista v kaviarni a vychutnávať si plnými dúškami espresso, cappuccino či iné kávové špeciality.

Kávovary Ascaso sú ručne zhotovované vo fabrike v Barcelone. Tým pádom sa každý stroj stáva originálnym kúskom, ktorý jednoznačne spestrí akúkoľvek domácnosť.

Kávovar je kompatibilný so všetkými PODmi o priemere 44 mm značiek Cafepoint, Intenso, Lucaffé, Italcaffé, Illy, Molinari, atď.


Dokonalé krivky

Pri výrobe tohto kávovaru sa veľká pozornosť sústreďuje najmä na jeho unikátne vonkajšie prevedenie. Telo pozostáva výlučne z vysokokvalitných materiálov, a to z ručne lešteného hliníka, kovu a nerezovej ocele, z ktorej je napríklad zhotovená odkvapávacia doska.


Jednoduché ovládanie

Kávovar sa dá jednoducho ovládať pomocou troch malých kovových spínačov v tvare páky. Jeden slúži na zapnutie/vypnutie stroja, druhý na zapnutie pary a tretí na spustenie prípravy espressa. Sú umiestnené na prednej časti kávovaru, pričom sa môžu pochváliť nápaditým retro dizajnom.


Chuť kávy, ktorá prekoná Vaše predstavy

Profesionálna pumpička pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote 20 bar, výsledkom čoho je dokonalá extrakcia arómy, chuti a ostatných organoleptických vlastností pomletých kávových zŕn. Správnu teplotu zabezpečuje varná jednotka s veľmi stabilným teplotným rozsahom, čo zaručuje nezameniteľnú chuť kávy nezávisle od toho, koľko porcií chcete pripraviť, prípadne či robíte klasické espresso alebo väčšiu dávku.


Mliečna pena ako obláčik

Pomocou špeciálnej parnej trysky ľahko a rýchlo pripravíte úžasne jemnú mliečnu penu a nasadíte tak korunku lahodným kávovým špecialitám. Je vyrobená z nerezovej ocele, pričom jej obsluhu zvládne naozaj každý. Viac sa o tom môžete dozvedieť tu. Skutočných kávičkových nadšencov isto poteší informácia, že má i osobitný nástavec s otvorom pre prípravu mliečnej peny podľa baristických štandardov.


Nie je to len taký obyčajný filter

Filter (sitko) je vyrobený z vysokokvalitného nerezového materiálu AISI 304. Cirkulárna perforácia filtra sa vyznačuje uniformným charakterom, t.z. že jednotlivé otvory sú od seba približne rovnako vzdialené. Okrem toho jeho špeciálny dizajn zaručuje rovnomerný pretlak a znižuje upchávanie dierok.


Kompletná výbava

Súčasťou balenia je sitko na prípravu kávy z E.S.E. PODu, sitko na prípravu jednej porcie a sitko na prípravu dvojitej porcie kávy. Ďalej v ňom nájdete profesionálnu páku s dvojitým výtokom, profesionálny tamper o priemere 57 mm na správne utlačenie kávy a odmerku na presné dávkovanie kávy.


Priehľadný zásobník na vodu

Kávovar disponuje vyberateľným a priehľadným zásobníkom na vodu o objeme až 1,3 litra. Množstvo vody je tak viditeľné voľným okom, čo uľahčuje jej dopĺňanie.


Zohriata šálka - základ kvalitného espressa

Vrchná časť kávovaru funguje ako odkladacia plocha pre šálky, ktorá ich zároveň aj ohrieva. Podávanie Vašej kávičky tak dotiahnete do dokonalosti!Štýlová odkvapávacia doska

Mriežkovaná odkvapávacia doska je vyrobená z nerezovej ocele, vďaka čomu pôsobí esteticky a navyše sa ľahko čistí.


Nápaditý termometer

Na prednej časti kávovaru sa nachádza štýlový externý termometer informujúci o teplote kávy, ktorá je zobrazená v stupňoch Celzia a Fahrenheitoch.


Viac informácií o pákovom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi pákových kávovarov Ascaso

Ascaso je spoločnosť zameraná na výrobu domácich i profesionálnych pákových kávovarov, ich komponentov a doplnkov a elektrických mlynčekov na kávu. V roku 1962 ju založil Jesús Ascaso v španielskom meste Barcelona. Firma sa sprvu orientovala na predaj náhradných dielov do kávovarov a postupne prerazila aj na medzinárodný trh. V roku 1997 José Louis Ascaso predstavil myšlienku výroby samotných kávovarov. V súčasnosti je značka Ascaso známa vo viac ako 80-tich krajinách sveta, a to vďaka pokročilým technológiam, stále novým produktom a filozofii založenej na kvalite a štýle.

Vlastnosti produktu Ascaso DREAM versatile, Black

Základné špecifikácie
Farba Čierna
Hmotnosť 10 kg
Maximálny počet porcií na deň 5 - 10
Parná tryska Áno
Povrchový materiál Hliník, nerezová oceľ
Rozmery (Š x V x H) 245 x 345 x 280 mm
Termoblok Vyrobený z nerezovej ocele a hliníka
Funkcie
Príprava 2 šálok espressa naraz Áno
Technické špecifikácie
Napätie 230V / 120V
Objem nádoby na vodu 1,3 l
Ovládanie Pákové
Plocha na odloženie šálok s aktívnym ohrevom Áno
Príkon 1050 W
Tlak pumpy 20 bar

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!