Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Gran Gaggia Style

Gran Gaggia Style je štýlový pákový kávovar ideálny pre domácnosti. Prostredníctvom neho si môžu naservírovať espresso či cappuccino aj úplní začiatočníci.
  • Značka: Gaggia
  • Kód produktu: 201021
  • 149,00€

Naučte sa pripraviť si kvalitnú šálku espressa!

Kávovary zo série Gran od renomovaného talianskeho výrobcu Gaggia patria medzi tzv. vstupné modely, pretože ich úlohou je nechať kávičkárov vyskúšať si prípravu pravej kávy i v domácich podmienkach. Prostredníctvom nich si lahodné espresso či cappuccino môžu naservírovať aj absolútni začiatočníci. Ak rozmýšľate nad kúpou prvého pákového kávovaru, tak tento stroj Vám rozhodne odporúčame.

Gran Gaggia Style je štýlový pákový kávovar, ktorý očarí každého kávičkového nadšenca. Medzi jeho prednosti patria nadčasový, trendový dizajn, ľahká obsluha a v neposlednom rade záruka prípravy tej najlepšej kávy. Je ideálny pre domácnosti, kedže vyrobí maximálne 10 porcií espressa denne.

Telo kávovaru je vyrobené z vysokokvalitného ABS plastu, ktorý možno unikátne tvarovať a zároveň disponuje teplovzdornými vlastnosťami.

Možno ho jednoducho ovládať pomocou nápadných tlačidiel, ktoré sa nachádzajú na prednej časti kávovaru. Súčasťou stroja je i hliníkový bojler slúžiaci na ohrievanie vody na kávu a produkciu pary. Nádoba na vodu sa dá manuálne vyberať a je kompatibilný s vodnými filtrami značky Brita.


Radosť z prípravy kávy

Ku kávovaru automaticky dostanete aj páku "Crema Perfetta", ktorá Vám zaručí pravý baristický zážitok pri príprave kávy. Dokáže vyčarovať skutočne bohatú a hustú krému. (Na utlačenie kávy v páke je potrebné utláčatko s priemerom 52 mm).


Plná chuť espressa

Pumpička pretláča horúcu vodu cez sitko s kávou o hodnote 15 bar, výsledkom čoho je dokonalá extrakcia arómy, chuti a ostatných organoleptických vlastností pomletých kávových zŕn.


Kompatibilný s PODmi

Súčasťou balenia okrem páky sú: sitko na prípravu kávy z E.S.E. PODu, sitko na prípravu jednej porcie a sitko na prípravu dvojitej porcie kávy. Všetky sú pretlakové, menej citlivé na správne pomletie či utlačenie, ale je možné si k nim objednať i profesionálne sitká na jednu a dve porcie. Stroj je kompatibilný so všetkými PODmi o priemere 44 mm značiek Cafepoint, Intenso, Lucaffé, Italcaffé, Illy, Molinari, atď.


Mliečna pena ako obláčik

Pomocou klasickej parnej trysky pod názvom Panarello ľahko a rýchlo pripravíte úžasne jemnú mliečnu penu a nasadíte tak korunku lahodným kávovým špecialitám. Okrem toho vie zohriať aj vodu pre Váš čaj. Je vyrobená z plastu a jej obsluhu zvládne naozaj každý. Viac o príprave mliečnej peny sa môžete dozvedieť tu.


Viac informácií o pákovom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi pákových kávovarov Gaggia

Gaggia je talianska spoločnosť sídliaca v Miláne a zameraná na výrobu domácich a profesionálnych kávovarov, pričom na trhu pôsobí od roku 1948. Jej zakladateľ Achille Gaggia si už v roku 1938 nechal patentovať svoj vynález - inovatívny kávovar, ktorý naštartoval moderný spôsob prípravy espressa s bohatou krémou. Rok po založení predstavila firma svoje prvé kávovary pre kaviarne pod názvom Classic a neskôr aj pre domácnosti pod názvom Gilda. V súčasnosti patrí Gaggia medzi ikonické značky, a to vďaka krásnym, nadčasovým produktom inšpirovaných módou, prepracovaným dizajnom a kultúrou a prirodzenej túžbe Talianov pre la dolce vita.

Vlastnosti produktu Gran Gaggia Style

Základné špecifikácie
Bojler Vyrobený z nerezovej ocele
Farba Čierna
Hmotnosť 3,9 kg
Materiál ABS plast, hliník, plast
Maximálny počet porcií na deň 5 - 10
Rozmery (Š x V x H) 200 x 297 x 265 mm
Tryska na paru / horúcu vodu Áno (1)
Vodný filter BRITA Kompatibilný
Funkcie
Príprava 2 šálok espressa naraz Áno
Technické špecifikácie
Napätie 230 - 240 V
Objem nádoby na vodu 1 l
Ovládanie Tlačidlové
Príkon 1025 W
Tlak pumpy 15 bar

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!